těhotenství v těhotenství | Těhotenství.cz

těhotenství

Duphaston a těhotenství

Dobrý den, chceme druhé dítě, z důvodu nepravidelného cyklu mi lékař předepsal Duphaston, který mám užívat 16. - 25. den cyklu. Napadá mě otázka, zda-li pokud by se zadařilo, nemůžou léky mimču ublížit?

ET a KET

Dobrý den, jsem po ET embrya s 5denni PK a 10den po zavedení jsem začala špinit a 11.den to přešlo v MS. Na KET jsem byla  po odkladu dvou cyklu MS 25.9.2018 dnes jsem 14den a test na HCG negativní( Ket byl s AH).

Spaní na břiše v těhotenství

Svoji oblíbenou polohu na spaní má asi každý. A kdo nemá, tak pravděpodobně střídá polohy během noci prostě tak, jak je mu to zrovna příjemné.

KTG?

Dobry den, rada bych se zeptala na aktualni doporuceni porodniku ohledne KTG. Jsem v 38tt.

Endometrióza je příčinou neplodnosti u čtvrtiny žen

Endometriózou trpí zhruba 6-10 % žen v plodném věku, přičemž ročně je v ČR s tímto onemocněním hospitalizováno zhruba 1 800 pacientek.

Herpetická infekce v těhotenství

Dobry den. Jsem tehotna v 16 tt. Opakujci genet herpes mam pořád od 5tt kazdy 10 dni. 1 screening je ok. Pred tehotenstvim to mela stejne 2 roky herpes furt((byla jsem vysetrovana na imunologie nic zasadniho.

Oslabená imunita v těhotenství

Chřipka, nachlazení či jiná nežádoucí virová onemocnění jsou strašákem každé ženy, která se snaží o miminko nebo už těhotná je.

Vitamin B9 - důležitý nejen pro budoucí maminky

Těhotenství je jednou z nejkrásnějších etap života ženy. Současně s sebou ale přináší řadu otazníků. Mnoho budoucích maminek si klade otázky týkající se toho, co dělat pro to, aby se narodilo miminko zdravé a bylo v pořádku.

Těhotenství?

Dobrý den, pred 5ti dny jsem byla u svého lékaře na preventivní prohlídce, kde jsem mu nahlásila, že jsem v březnu přestala brát HA. Cyklus mi zůstal pravidelný.

Cestovat v těhotenství lze, důležité jsou ale pravidelné pauzy, lékařské potvrzení i výběr destinace

Ani těhotné ženy se nemusejí dle odborníků vzdávat cestování. Na cestu však musejí být důkladně připraveny.

Stránky

Subscribe to RSS - těhotenství