Přejít k hlavnímu obsahu

Čestmír Strakatý z Prostoru X bude táta. Miminko se narodí na svatého Mikuláše

Čestmír Strakatý a Hana Strakatá, 7 pádů Honzy Dědka, oznámení miminka

Moderátor Prostoru X Čestmír Strakatý se svou manželkou Hanou Makovcovou Strakatou oznámili v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, že čekají na příchod miminka. Čestmír Strakatý je novinář a tvůrce podcastů a rozhovorů pro magazín Reflex, sám sebe Čestmír v pořadu oznámil za „rozhovoráře.“ Jeho prostor X trhá čísla především na Youtube. Nyní se s manželkou stanou rodiči, a to zanedlouho, termín narození vychází na svatého Mikuláše.

Novinu v pořadu 7 pádů Honzy Dědka oznámili na začátku října. Po tom co Honza Dědek hovořil o jejich svatbě a nadhodil, zda je v budoucnosti něco čeká za práci, tak Hana Strakatá si ukázala na břicho a řekla: „máme práci tady.“ Následně dodává: „chtěla bych se tímto omluvit všem svým kamarádům, kteří o tom ještě neví, protože, my jsme to vůbec nikomu neřekli, kromě třech lidí a spolupracovníků. Snad se nikdo neurazí.“

 

Čestmír Strakatý s manželkou v pořadu 7 pádů Honzy Dědka oznámili narození miminka. Foto: Teki Shine
Čestmír Strakatý s manželkou v pořadu 7 pádů Honzy Dědka oznámili narození miminka. Foto: Teki Shine

Zároveň se oba dva doposud snažili držet svůj vztah poněkud intimní a mimo veřejnost. Je důležité si uvědomit jak negativně v dnešní době mohou média ovlivnit osobní vztah a narušit soukromý, obzvlášť v případě kdy jeden z partnerů vystupuje jako veřejně známá osoba.

Manželé si však vybrali tuto příležitost, aby předešli různým fámám, a následnému tlaku médií a domněnkám. Do té doby o celém těhotenství věděli pouze tři lidé, takže i pro ně se jednalo o velkou událost. 

Hana Strakatá dále popisovala, že se seznámili díky hudbě. „Oba máme podobný vkus na muziku, poprvé jsme se viděli na techno party. Tam jsme si ale jen podali ruce, ale nic dalšího se nestalo,“ popisuje začátek vztahu Strakatá. Díky sociálním sítím zjistili, že se jim oběma líbí stejná méně známá skotská skupina Boards of Canada a to prohloubilo jejich pouto. Na základě toho pak začala v průběhu covidu jejich komunikace primárně přes internet.

autor: www.tehotenstvi.cz | Veronika Bělešová
kategorie:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA