Přejít k hlavnímu obsahu

Představení plenek Pampers Preemie Protection pro předčasně narozená miminka v sérii fotografií s názvem „Miminka do dlaně 2018“

Fotografka Lucie Robinson připravila exkluzivně u příležitosti představení plenek Pampers Preemie Protection pro předčasně narozená miminka sérii fotografií s názvem „Miminka do dlaně 2018“.

Fotografka Lucie Robinson

Na představení plenek Pampers Preemie Protection se významně podílela také organizace Nedoklubko, jehož členky vyrobily pro tuto příležitost medvídka v hmotnosti a velikosti předčasně narozeného miminka. Na medvídkovi je možné vidět dokonale padnoucí plenku Pampers Preemie Protection velikosti P3. Na fotografii v rukou moderátorky Štěpánky Duchkové.

Pampers Preemie Protection velikosti P3. Na fotografii v rukou moderátorky Štěpánky Duchkové.

Marek Skysľak, country manažer společnosti Procter & Gamble Česká a Slovenská republika názorně ukazuje velikost plenky Pampers Preemie Protection P3.

Marek Skysľak, country manažer společnosti Procter & Gamble Česká a Slovenská republika názorně ukazuje velikost plenky Pampers Preemie Protection P3.

Představení plenek Pampers Preemie Protection pro předčasně narozené děti se zúčastnili (zleva doprava): Moderátorka Štěpánka Duchková, Prof. MUDr. Antonín Pařízek, CSs., vedoucí lékař perinatologického centra VFN v Praze, zpěvačka a Česká Miss 2010 Jitka Boho, fotografka Lucie Robinson s výtvarnicí Lin Kunčickou, Lucie Žáčková, výkonná ředitelka organizace Nedoklubko, Marek Skysľak, country manažer společnosti Procter & Gamble Česká a Slovenská republika a Prof. MUDr. Richard Plavka, primář neonatologie VFN v Praze.

Představení plenek Pampers Preemie Protection

Zpěvačka a Česká Miss 2010 byla speciálním hostem tiskové konference, na které byla představena řada plenek Pampers Preemie Protection pro předčasně narozené děti. Na fotografii drží medvídka, kterého vyrobily členky organizace Nedoklubko ve stejné velikosti a o stejné váze, jakou má i předčasně narozené miminko. Medvídek předvádí dokonale padnoucí plenku i pro ta nejmenší miminka.

Zpěvačka a Česká Miss 2010

Zpěvačka a Česká Miss 2010 byla speciálním hostem tiskové konference, na které byla představena řada plenek Pampers Preemie Protection pro předčasně narozené děti. Na snímku u výstavy fotografií Lucie Robinson pro Pampers na téma předčasně narozených dětí. V rukou drží medvídka, kterého vyrobily členky organizace Nedoklubko ve stejné velikosti a o stejné váze, jakou má i předčasně narozené miminko. Medvídek předvádí dokonale padnoucí plenku i pro ta nejmenší miminka.

Zpěvačka a Česká Miss 2010

Těhotenství.cz

Diskuze k článku