Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadová baby shower: Nápady na originální a tematickou oslavu pro těhotné maminky

Baby shower, oslava na příchod miminka

Těhotenství je jedinečné období v životě každé ženy, plné radosti, očekávání a emocí. A co může být lepším způsobem, jak oslavit příchod nového života, než pořádat baby shower party? Listopad nabízí zvláštní atmosféru, která se dá využít pro originální a tematickou oslavu pro těhotné maminky. V tomto článku vám přinášíme nápady na dekorace, hry a dárky, které vám pomohou vytvořit nezapomenutelnou událost.

Dekorace

Podzimní nálada: Listopad je obdobím, kdy příroda mění barvy na různé odstíny hnědé, oranžové a červené. Zvolte dekorace a stolování v těchto tónech, včetně listů, dýní a svíček.

Baby shower banner: Vytvořte tematický banner s nápisem "Baby Shower" a podzimními motivy, který můžete pověsit na vchodové dveře nebo za stolem pro hosty.

Stolování: Použijte ubrusy a podložky s motivem listí nebo dýní. Ozdobte stůl květinami a svíčkami.

Hry a aktivity

Hra na uhodnutí pohlaví: Pokud těhotná maminka nezveřejnila pohlaví dítěte, můžete hosty požádat, aby hádali, jestli to bude holčička nebo kluk. Můžete použít různé kreativní způsoby pro tuto hru, jako je házení konfet nebo otevírání dárků s různými barvami.

Kreslení bodů: Nakupte body na bílých plenách a nechte hosty vytvářet umělecká díla pro budoucí rodiče. Tato plenka s body může posloužit jako vzpomínkový předmět.

Dárky

Personalizované dárky: Můžete darovat personalizované předměty, jako jsou body s jménem dítěte, dekorační polštáře nebo ponožky.

Knižní dárek: Knihy jsou vždy skvělým dárkem pro budoucí rodiče. Můžete vybrat oblíbený dětský příběh nebo knihu o péči o novorozence.

Listopadová baby shower party může být zábavnou a tematickou oslavou pro těhotné maminky, která vytvoří nezapomenutelné vzpomínky. S nápady na dekorace, hry a dárky můžete vytvořit teplou a přívětivou atmosféru, která podtrhuje radostný příchod nového člena rodiny. Sdílejte tyto okamžiky s přáteli a rodinou a užívejte si jedinečnou cestu těhotenství a mateřství.

autor: www.tehotenstvi.cz | Veronika Bělešová
kategorie: Zajímavosti

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA