Přípravky pro dítě vybírají prvorodičky podle složení a doporučení odborníka i známých | Těhotenství.cz

Na plísně s pampeliškou

Přejídání, nezdravý životní styl, málo pohybu…ideální spouštěč nemoci, která nebolí, necítíme ji. Jednoho dne na nás koukne, zasvědí a máme zaděláno na problémy. Ano, máme na mysli plísně. Jeden z největších fenoménů naší doby. Jsou všudypřítomné a boj s nimi nemá vždy jasného vítěze. A zejména v předvánočním období, kdy naše zažívací trakty očekávají přísun nadměrného množství sladkého cukroví a jiných dobrot. Vytváříme si tím optimální podmínky pro vznik plísní.

Přípravky pro dítě vybírají prvorodičky podle složení a doporučení odborníka i známých

Přípravky pro dítě vybírají prvorodičky podle složení a doporučení odborníka i známých - Těhotenství.cz

Míra připravenosti výbavičky pro miminkoinfo-icon se logicky zvyšuje s pokročilejšími fázemi těhotenstvíinfo-icon.

Podle průzkumu BEPANTHEN BAROMETRinfo-icon 2017 mezi ženami v 1.–5. měsíci ještě 59 % nemá nakoupeno téměř nic, ale v 6.–9. měsíci je těchto „nepřipravených“ už jen 10 %.

Více „připravené“ jsou podle průzkumu ženy z větších měst, pravděpodobně vzhledem k lepší dostupnosti prodejen.

Při výběru přípravků pro dítěinfo-icon je pro ženy důležité zejména jejich složení (92 %), zkušenosti známých s přípravky (91 %) a také doporučení odborníka (89 %).

Cena nehraje u přípravků pro dětiinfo-icon takovou roli. Samotné nákupy výbavičky pro dítě pak ženy realizují zhruba rovnoměrně jak v kamenných prodejnách, tak na webu anebo darem či výměnou se známými a rodinou.

Bepanthen barometr 2017: Jak se české maminky připravují na příchod miminka a porod, co očekávají od svého partnera a jaká je realita?


 

Těhotenství.cz