Přejít k hlavnímu obsahu

Reprodukční centrum Iscare najdete v nových prostorách

Iscare_reprodukční centrum

Pražská klinika ISCARE se letos přestěhovala z Holešovic do nové desetipatrové budovy v Libni, kde se více než 400 lékařů a sester stará o stovky pacientů. Větší prostory nemocnice a špičkové zázemí pro lékaře umožní ještě lepší komfort pro pacienty. Za dobu svého fungování přivedli lékaři ISCARE na svět přes 11 tisíc dětí „ze zkumavky“.

Nová nemocnice umožnila vybudování špičkového zázemí pro lékaře, kteří mají k dispozici nejmodernější technologie. Klinika disponuje 60 lůžky na nadstandardně vybavených pokojích s klimatizací, JIP a tzv. „dospávacím“ pokojem pro monitoring pacientů po operačním zákroku. Měsíčně tak lékaři na klinice odoperují cca 300 ortopedických pacientů a dalších více než 350 pacientů chirurgie, gynekologie, plastiky či andrologie. O klienty kliniky se stará více než 400 lékařů a sester. 

Klinika se také zaměřuje na maximální pohodlí pacientů, čemuž odpovídá nadstandardní zařízení pokojů, ale také krátké čekací termíny na vyšetření a zákroky. „ISCARE se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu poskytované péče. Také v oblasti totálních endoprotéz stavíme na individuálním přístupu a efektivnímu plánování léčby pacientů. Ti se u nás proto objednávají na konkrétní čas, takže na nic nečekají.

Díky komplexní škále odborností umožňujeme pacientům podstoupit například předoperační vyšetření, kvalitní lůžkovou rehabilitaci nebo vyšetření rentgenem a magnetickou rezonancí přímo u nás v budově. Pacienti tak nemusí nikam cestovat a celá léčba probíhá pod jednou střechou,“ vysvětluje Tomáš Juříček, generální ředitel Iscare.

Centrum ortopedie je součástí kliniky ISCARE v nové větší budově na Českomoravské v Praze 9 Libni přímo vedle O2 arény. Kromě výše zmíněných odborností klinika zajišťuje zdravotní služby v oblasti asistované reprodukce, komplexní léčby obezity a miniinvazivní chirurgie, gastroenterologie, léčby idiopatických střevních zánětů, plastické chirurgie a revmatologie. Více informací na iscare.cz.

autor: Iscare

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.