Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete vypadat a cítit se mladší? Tyto tipy vám pomohou

Make-up

Která z žen by nechtěla vypadat a cítit se mladší? Některá navštíví kliniku estetické medicíny, další používá drahou kosmetiku. Nabízíme vám malé tipy, které nebolí, uberou několik let a možná vám i pomohou vyhladit nějakou tu vrásku.

Triky s make-upem

Jak přibývají roky, pomalu se začíná měnit i pleť – její struktura, pružnost, kvalita, ale i barva. Některé z žen také mohou nabýt dojmu, že mají ve tváři jiný výraz. Barva pleti se opravdu potýká se změnami. Objevují se pigmentové skvrnky, pihy, popraskané žilky a kapiláry. U struktury pleti doznávají velkých změn oční víčka. Může se objevit kožní řasa nad pohyblivým víčkem. Některým ženám se prohloubí kruhy pod očima, mohou povolovat a ochabovat rty. Takto vzniklé struktury můžete opticky narovnat. Make-up vyrovná tón pleti, překryje prosvítající žilky a pigmentové skvrny, pomůže navrátit pleti přirozený a mladistvý jas. Chcete-li tváři dodat optickou hloubku, použijte tmavší a matné tóny. U rtů se zaměřte na líčení celé jejich plochy, tím jim navrátíte plnou pigmentaci. Zajímavé je použití tvářenky. Tu umístěte o malý kousek nad přirozená líčka. Ta tak opticky pozvednete. Tváře totiž věkem klesají směrem dolů.

Jóga obličeje

Čas, který trávíte pozorováním obličeje v zrcadle, můžete trávit smysluplněji – cvičením. Postačí vyzkoušet jednoduché cviky podporující obličejové svaly. Ty s věkem ochabují. Obličej omladí třeba široký úsměv, špulení rtů, koulení očima. Šikovné cviky naleznete i na internetu.

Spokojenost a malé každodenní radosti

Chcete-li se cítit a vypadat mladší, je potřeba nastavit pozitivně svoji mysl. Nespokojenost a negativismus podporují rychlejší tvorbu vrásek. Vaše pocity se odrážejí ve vašem vzhledu. Chcete-li omladit svoje tělo, začněte nejprve u svojí mysli. Pokud se cítíte dobře a pohodově, vyzařujete i pozitivní energii a vypadáte mladší. Udělejte si každý den malou radost, najděte pozitivní myšlenky.

autor: www.tehotenstvi.cz | makawiel.cz
kategorie: Zajímavosti
témata: žena, věk, jóga

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA