Přejít k hlavnímu obsahu

Které těhotné celebrity očekávají příchod miminka?

tehotne celebrity

Máte hlavu plnou vašeho miminka? Stejně tak i tyto celebrity, které se chlubí svými rostoucími těhotenskými bříšky. Od Blake Lively přes Keiru Knightley a další nastávající maminky.

Nejnovější těhotná dáma, která se připojila do klubu? Blake Lively, která své těhotenské bříško ukázala na červeném koberci při příležitosti premiéry nejnovějšího filmu svého manžela Ryana, Pokémon: Detektiv Pikachu. Oblečená v ohromující, zářivě žluté róbě značky Retrofête, Blake zářila štěstím. Toto bude už třetí miminko pro tento pár, kteří už jsou rodiči čtyřletého Jamese a dvouleté Inez.

Blake Lively

Blake a Ryan, pravděpodobně jeden z nejkrásnějších hollywoodských párů, nedávno odhalili, že očekávají jejich třetí společné miminko, když Blake vystoupila na červeném koberci se znatelným těhotenským bříškem při příležitosti Ryanova nejnovějšího filmu, Pokémon: Detektiv Pikachu.  To bude geneticky požehnané dítě!

Alesha Dixon

Alesha Dixon oznámila, že už přes měsíc čeká své druhé miminko s termínem porodu v listopadu. Je nutné podotknout, že jejich oznámení bylo na vyšším levelu, jelikož bylo oznámeno živě v pořadu Británie má talent. To je ale oznámení!

Gemma Atkinson

Roztomilí pár, Gemma a Gorks, očekávají své první společné dítě ke konci tohoto roku. Herečka novinku oznámila pomocí roztomilých fotografií jejích psů Normana a Ollieho s popiskem: “Jak úžasní velcí bratři z nich budou! Já a Gorks jsme nadšení, šťastní a cítíme se neuvěřitelně požehnáni, že přivítáme prvního člena naší rodiny ke konci tohoto roku. 

Miranda Kerr

Miranda Kerr potvrdila, že očekává své třetí dítě, druhé se současným manželem Evanem Spiegelem, když vystoupila na Gruner + Jahn Spa Awards 2019 v dlouhé barvě dětské růžové barvy. Podívejte, jak celá září štěstím!

Keira Knightley

Jaký může být lepší způsob, jak oznámit své těhotenství, než na koktejlové party oblečená v Chanelu? Toto bude už druhé dítě pro Keiru a jejího manžela, hudebníka Jamese Rightona, kteří už jsou rodiči čtyřleté Edie.

Zdroj: https://www.glamourmagazine.co.uk/gallery/celebrity-pregnancies.

autor: Tehotenstvi.cz
kategorie: Aktuality
témata: Aktuality

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.