otěhotnění v těhotenství | Těhotenství.cz

otěhotnění

Nejnovější trendy v repromedicíně, které zvyšují šance na otěhotnění

Reprodukční medicína je na poli lékařství pořád relativně mladým oborem, vždyť první dítě ze zkumavky přišlo na svět teprve před 41 lety.

Snaha o miminko

Dobrý den, s manželem (oba 33 let) se již rok a půl snažíme o miminko.

Vyšší Fsh

Dobrý den, během 1 roku jsem 3 potratila - 1 spontánně a dvě revize. Po vyšetření HP mě muj lékař poslal do centra neplodnosti kvůli vyššímu Fsh a to 11.6. Zde mi hormony brali ještě jednou a hodnota se opakovala.

Akupunktura při léčbě neplodnosti

Akupunktura, jako jedna z metod tradiční čínské medicíny, umí napravit různé zdravotní problémy – pomoci od bolesti či dokonce při léčbě neplodnosti.

5. TT po IVF

Dobrý den, od začátku roku chodíme do IVF, vzhledem k tomu že nemám ovulaci. Mám teď za sebou 1 ET, 4. x KET.

Problémy se štítnou žlázou a otěhotněním

Dobrý den , chtěla bych se Vás zeptat s manželem se snažíme půl roku o miminko, ale nejde nám to a zajímalo by mě jestli má vliv na otěhotnění snížená funkce štítné žlázy . Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Dobrý den,

Nový přístroj MIRI, dokáže významně zvýšit šance na otěhotnění

Nový přístroj MIRI Time-lapse s 12 pozicemi funguje jako inkubátor pro embrya. Jako první v Česku jej má klinika Repromeda.

Pomalé spermie

Dobrý den, s přítelem se snažíme o miminko přes rok. Byl na spermiogramu, kde mu zjistili pomalé spermie díky silne viskoznimu ejakulátu. Poradili mu víc pít. Myslíte, že to pomůže?

Co je hormonální stimulace a jak může pomoci k těhotenství

Bezproblémová ovulace, tedy uvolnění zralého vajíčka z vaječníku je pro otěhotnění klíčová. Vajíčko se pak na své cestě vejcovodem do dělohy může setkat se spermií a být oplozeno.

Problémy s otěhotněním

Dobrý den,
v červenci 2017 jsem po 9 letech vysadila hormonální antikoncepci. S manželem jsme se totiž rozhodli, že bychom chtěli založit rodinu.

Stránky

Subscribe to RSS - otěhotnění