Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si přivydělat v těhotenství on-line a z domova? 

Přivýdělek v těhotenství

Období těhotenství provází nejen napjaté očekávání miminka, ale i změna pracovních podmínek. Zaměstnavatel má povinnost vám zajistit přizpůsobené pracovní podmínky, za něž vám stále náleží původní finanční odměna. Jenže počáteční výdaje za miminko často překročí hranici sto tisíc. Přivýdělek jistě přijde vhod. U žen v rizikovém těhotenství, které k běžné práci nesmí ani přičichnout, to platí dvojnásob. Pracovat z domu s dítětem v bříšku je bezpečné a navíc pohodlné. V které oblasti můžete uspět vy?  

Manuální práce na dálku z domova pro těhotné ženy 

Některé firmy využívají služby těch žen, které se neštítí lepidla a šroubováku. Ať už jde o kompletaci zboží nebo plnění obálek, z vydřených peněz vám sousto nezaskočí: odměna zpravidla nepřesáhne deset tisíc měsíčně. Navíc záleží na vaší pracovitosti, jelikož mzda se odvíjí od odevzdaného množství, a ne počtu odpracovaných hodin. 

CHTĚLI BYSTE PSÁT SVŮJ VLASTNÍ BLOG NA NAŠICH STRÁNKÁCH? 

 • Hledáme těhotné ženy, maminky na mateřské, které by měly zájem psát pro těhotentsví.cz 
 • Prožila jste v těhotenství či mateřství zajímavou příhodu, zkušenost? Je škoda si to nechávat pro sebe. Poučte či pobavte vaše kolegyně na osobním blogu Těhotenství.cz 
 • Máte za sebou zajímavý zážitek z těhotenství? Postřeh z mateřství? Neobvyklou situaci během porodu? Poučte či pobavte ostatní ženy na blogu Těhotenství.cz
 • Můžete se pochlubit zajímavou zkušeností z těhotenství či mateřství? Není škoda si to nechat pro sebe? Poučte či pobavte ostatní ženy na vašem blogu Těhotenství.cz 
 • Ozvěte se nám na info@tehotenstvi.cz

Jak kompletovat zboží z pohodlí domova? 

Firma vám dodá jednotlivé díly, které pomocí detailního návodu sestavíte v hotový produkt. O prodej se nestaráte, zboží putuje zpět k výrobci. 

Komplementace se obvykle týká drobnějších produktů, jako jsou propisky, dekorace či bižuterie. 

Vyplatí se upřednostnit nabídky, kde nejsou vyžadovány žádné poplatky ani zálohy. Jednání typu „pošli peníze a dáme práci“ zavání podvodem. 

7 znaků, že máte právě ovulaci + ovulační kalkulačka

Orgasmus v těhotenství? 5 věcí, které se vyplatí vědět

Sushi v těhotenství raději omezte

Tvorba originálních hand-made produktů z domova 

Toužíte stát se vlastním pánem resp. paní? Máte šikovné ruce, tvořivé myšlení a odvahu podnikat? Spojte tyto dovednosti dohromady a vytvářejte hand-made výrobky, které jdou v dnešní době na odbyt: dekorace, doplňky do bytu, šperky, hračky pro děti, vyšívané oblečení. Dělejte to, co milujete a co vaše zlaté české ručičky dovedou nejlépe. 

Kreativní výtvory můžete prodávat na běžných on-line tržištích, jako je Amazon či Bazoš. Ještě snadněji seženete kupce na rukodělných portálech, například:  

 • Fler
 • Simira
 • Potvor
 • Dogala
 • Srrdcetvor
 • Seskatvorba 

Váš hand-made byznys nakopnete propagací na sociálních sítích

Prodejte věci z půdy na virtuální tržiště 

Podle průzkumu se v průměrné domácnosti „válí“ 52 nepoužívaných věcí v hodnotě 73 tisíc korun. Jde hlavně o oblečení, doplňky, elektroniku, hračky a zboží na sport. Není to škoda? 

Kusy, které nevyužijete, ocení druzí lidé, historické kousky zase sběratelé. Inzerce na internetových bazarech a on-line aukcích (např. eBay) vám umožňuje zabít dvě mouchy jednou ranou: získat peníze pro miminko a poklidit domácnost. 

Výdělek on-line přes internet 

Ráda se vyjadřujete k celebritám, vztahům či třeba novinkám na trhu? Řada agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění prahne po vašem názoru. Nemůžete čekat, že vám za prosté vybírání odpovědí "naskákají" na účet miliony. Měsíční obnos pro přispěvatele obvykle dosahuje 70 Kč. 

Důležité je nesplést si legitimní společnost s pochybnými weby, které se odmlčí ve chvíli, kdy přijde na „lámání chleba“. Nabízíme vám proto seznam důvěryhodných výzkumných agentur: 

 • Populace
 • iVyzkumy
 • Marketagent
 • Narodnipanel 

Vyhledávejte informace za druhé 

Jste ten typ člověka, který z internetu získá odpověď na vše? Každý to nesvede nebo na to nemá čas. 

Posláním projektu AskWonder je poskytovat zaneprázdněným novinářům či studentům komplexní odpovědi, založené na důvěryhodných zdrojích. Odměna se dle složitosti dotazu pohybuje od osmi do 16 dolarů. Záleží jen na vás, na jak velké výzvy si troufnete. 

Pro tuto práci ovšem potřebujete více než zálibu v surfování. Vaše schopnosti vyhledávání, kritického myšlení a práce s textem prověří náročný vstupní test.  

Přepisování tištěného textu, audia či obrázků do počítače 

I bez literárního střeva si můžete vydělávat ťukáním do klávesnice. Přepis textů do elektronické podoby může dosahovat potenciálu výdělku až 50 Kč za stránku. Pod ruku se vám obvykle dostanou různé návody a produktové texty. Někteří klienti mohou také požadovat přenést na papír mluvené slovo. 

Psaní a on-line prodej článků na různá témata 

Nemusíte mít za sebou dráhu redaktora, abyste se prosadila na internetových serverech pro prodej článků. Chce to jen špetku literárního talentu a trpělivost při kontrole gramatiky. Základem je přitom touha po výdělku z pohodlí domova, díky čemuž dovedete poskytnout miminku to nejlepší. 

Mezi věrohodné portály pro mikro-práce psaní z domova patří Placla a Copywriting. Za sesmolení stránky textu se můžete těšit odměně až 100 Kč. Vážnější nabídky s obvykle zajímavým finančním ohodnocení najdete na serveru Webtrh.

Buď píšete na zakázku, nebo si téma zvolíte dle libosti a čekáte, až nějakému bloggerovi či webmasterovi padne váš článek do oka. Můžete přijímat také nabídky na překlad či pouhou korekturu textu.  

Jak poznat mimoděložní těhotenství?

Dokážete ovlivnit pohlaví miminka?

Založení blogu nebo webu 

Pro spoustu maminek je osobní blog či web významný jako druhé miminko. Jde totiž o skvělý způsob, jak upustit uzdu fantazii a zajistit rodině lepší živobytí. 

Vytvořit nový blog pomocí platformy Blogger, Těhotenství či Wordpress je otázkou pár minut. Až přenesete na internet slušnou porci vašich myšlenek, můžete je zpeněžit prostřednictvím reklam Google AdSense nebo zpětných odkazů. 

Pokud přispíváte na blog pilně a píšete rozumně, zisk na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Navíc články zůstanou na ve virtuálním světě navěky. Proto až si po porodu, v šestinedělí a při mateřství nenajdete na literární činnost čas, ze starého obsahu vám stále mohou chodit korunky. 

Prohledávání internetu za peníze 

Internetové vyhledávače vám dovedou zobrazit žádané výsledky nejen díky pokročilému naprogramování. Za to, že na vás po zadání výrazu „výbavička“ vyjede zboží pro miminko, nikoliv výbava pro traktor, poděkujte také tzv. posuzovatelům výsledků hledání (známým jako Search Engine Evaluator či Internet Analyst). 

Časté nábory na tuto pozici probíhají na stránkách Appen, Lionbridge, ZeroChaos či iSoftStone. Tyto seriózní společnosti mají zájem o trpělivé hledače se znalostí angličtiny a dobrou orientací v současných trendech. Mohou požadovat doklad o absolvování vysokoškolského vzdělání. Po úspěšném složení ústní či písemné zkoušky se můžete těšit výdělku až 15 dolarů za hodinu. A to vše jen za posuzování, zda to, co vám strýček Google vyhledá, je relevantní.  

Virtuální asistentka 

Pokud milujete v práci pestrost, na internetu naleznete pestré nabídky pozice externí sekretářky: a to i od velkých společností. Administrativní činnost navíc může představovat vítaný kontakt s lidmi při mateřství, kdy se budete točit pouze kolem dítěte. 

Čeká vás domlouvání schůzek, zajišťování rezervací, vyřizování objednávek, přepis textů, telefonování se zákazníky, zasílání e-mailů a další spousta činností. 

Za to vše nemalé peníze. Navíc si představte, jak se budou slova „externí sekretářka“ vyjímat ve vašem životopise. 

IT Tester webových stránek 

Nebojte: testování webů (případně aplikací) nemá nic společného s programováním ani designem. Stačí web projet a nahlásit, co se vám (ne)líbí a co (ne)funguje. 

Na zahraničních serverech, jako je User Testing, Amazon Mechanical Turk, nebo Userbrain, po IT testerech poměrně prahnou. Protože s klientem obvykle komunikujete ústně, neobejdete se bez mikrofonu a znalosti angličtiny. Jediný uživatelský test vám může do prasátka přihrát až deset dolarů.

Jak se vaše miminko blíží, roste i vaše potřeba vydělat peníze: co nejvíce a co nejrychleji. Využijte volno při mateřské a věnujte se práci, která přinese zářivější budoucnost vám i vašemu uzlíčku štěstí. S pozitivním přístupem a odhodlaným srdcem si najdete cestu k uspokojivému příjmu. 

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.