Přejít k hlavnímu obsahu

Ewa Farna novopečenou maminkou. Jak zvládá změny?

Ewa Farna novopečenou maminkou. Jak zvládá změny? - Těhotenství.cz

Dlouho utajované těhotenství Ewi Farne (25) vyústilo v čiperného syna. Jak se bude jmenovat? A donutí novopečenou maminku změna konečně zvolnit?

Romantika a zklamání v životě Farne

Ewa patří mezi zpěvačky tajnůstkářky. Své soukromí drží pod pokličkou. I když ve vztazích zažila spoustu zklamání i drsnou nevěru, na své bývalé nikdy veřejně neházela špínu. „… prostě musíš odpustit, že ti ublížil, a to je běh na dlouhou trať,“ radí ženám poté, co prožila bolestivý rozchod se svou první láskou, Marcusem Tranem (33).

Nad bývalým vztahem s Tomášem Klusem (33) se také vznáší mnoho otazníků. Ti, kdo by mohli něco říct, ovšem zavřeli pusu na dva západy.

I svatba v září 2017 s jejím kolegou Martinem Chobotem (30) se odehrála za zavřenými dveřmi. „Je to můj třetí a doufám, že poslední vztah.“ Nemůžeme se divit, že Ewa má už záletníků po krk. 

Ve videoklipu ukázala Ewa bříško

Aby veřejnost přesvědčila, že o 2v1 neblafuje, vypustila do světa píseň „O nás“. Jako sladká tečka v závěru videoklipu zapózovala nakonec s těhotenským bříškem.

Přiznala ale, že původně takový „boom“ nechtěla vyvolat. „Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naši svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to, aby šla ven. Patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží". Okomentovala Ewa videoklip na YouTube.

Jak zvládne zpěvačka mateřství?

„Když jste velký workoholik, vztah, láska a rodina tím trpí. To je ale myslím v každém oboru,“ přiznává neúnavná zpěvačka.

Slibuje ale, že se polepší a do svých priorit zahrne i rodinu. Se svým drahým už tráví dost společných chvil. Ale možná to bude tím, že jsou kolegové… „Vždycky jsem měla partnery, které jsem poznala v práci, protože v ní trávím nejvíc času,“ objasňuje. Přitom věří, že roli matky zvládne levou zadní. Od práce si dá klidně pauzu.

„Já tak nějak myslím na to, že teď budu hodně pracovat a pak přijde moment, kdy si řeknu, že toho bylo dost a mizím za dětmi. Takže jsem rozhodně člověk, který chce být jednou s dětmi a nepotřebuje deset chův a pojede stále v tempu, ve kterém teď pracuji, protože to by nešlo. Určitě se nějak víc zklidním, až budu moci být máma,“ uvedla Farna.

Pokud vážně šlápne na brzdu, bude mladá zpěvačka skvělou matkou. Ráda jí i vaří, takže dítě zřejmě odroste u jídelního stolu. Kdo by nechtěl? „Zní to hrozně, ale je to fakt dobré, třeba mrkvová polévka, chilli, zázvor, koriandr. Ale udělám třeba i tatarák z lososa,“ mluví o své kulinářské vášni Ewa. Po fyzické stránce její potomek strádat nebude.

Zvolní Ewa v práci?

Zatím si ale nohy na stůl rozhodně nedá. Už v těhotenství byla „v jednom kole“ a podle letošního plánu tomu nebude ani v mateřství jinak.

Na podzim ji čeká několik vystoupení ve Zlíně, Budějovicích, Hradci Králové, Liberci a tour zakončí Symfonickým koncertem v Praze.

Zpěvačka pojmenovala syna jako krále

Už předem měla jasno, že jestli porodí dceru, bude ji říkat Emma. Podle spojení jejího a manželova jména.

Nakonec přišel na svět kluk, kterému dali polské jméno Artuś - vlastně Artur. Zatím není jisté, jaká verze se prosadí. V hashtazích na Instagramu ale na plné čáře vede Artur.

Držíme palce a přejeme vše dobré!

Těhotenství.cz

Foto: instagram.com/ewa_farna93

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.