Přejít k hlavnímu obsahu

Studio pro ženy soutěží o nejkrásnější těhotenskou fotku

Těhotenské foto

Studio pro ženy slaví v roce 2013 již 20 let od svého vzniku. K tomuto výročí vyhlašuje celoroční soutěž: O nejkrásnější těhotenskou fotku.

Na konci roku 2013 vybereme 2 výherkyně, které na speciálním narozeninovém večírku obdrží dárkový poukaz na služby Studia pro ženy v hodnotě 13 000 korun a další luxusní ceny. 3. místo obdrží kojenecké plavání v hodnotě 3600 korun a 4. místo permanentku na cvičení dle vlastního výběru (pilates, cvičení po porodu, cvičení s miminkem...)

Fotky budeme postupně vyvěšovat na facebook Studia pro ženy. Fotky s největším počtem zařadíme do užšího výběru. V užším výběru (4. - 1. místo) budou hodnotit Magdalena Mikulandová majitelka a zakladatelka Studia pro ženy, a naše VIP klientky Jitka Čvančarová, Kristina Kloubková Bastienová a Tereza Kostková, které vám ceny předají.

Navíc během celého roku čekají na nové i staréJ klientky Studia pro ženy každý měsíc malé soutěže o další krásné ceny (permanentky a vstupy na cvičení, DVD, knihy s těhotenskou a dětskou tématikou, těhotenské masáže, hračky pro miminka, kosmetika).

kategorie:
témata:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.