Přejít k hlavnímu obsahu

Kouzelné dárky pro děti

Chcete se svými dětmi prožít ten nejkrásnější Štědrý večer? Existují nějaké dárky, které dětskou dušičku skutečně potěší? Ano! A my je známe. Jednoduše jsme se dětí zeptali a sestavili jsme pro Vás seznam nejoblíbenějších dárků. Krásné Vánoce!

Tradiční hračky – panenky a dřevěné stavebnice

Možná budete překvapeni, ale bez ohledu na televizní reklamy patří k těm nejčastějším dětským přáním tradiční hračky. Tedy takové hračky, které možná dělaly radost kdysi také Vám. Nejkrásnějším dárkem pro holčičky jsou stále panenky – malé, velké, mrkací panenky, miminka s kočárkem, Barbie s Kenem – prostě panenky.

Pokud bychom chtěli z klučičích přání vybrat to jedno nejvíce tradiční – byly by to asi poctivé dřevěné hračky: dřevěné didaktické kostky a tahací hračky pro nejmenší a působivé dřevěné stavebnice hradů a domečků pro větší kluky. I holčičky jsou ale z dřevěných hraček paf. Z čeho myslíte, že jsou vyráběny ty nejkrásnější domečky pro panenky?

TIP redakce pro holky: Dřevěný domeček pro panenky s nábytkem – 750 Kč

TIP redakce pro kluky: Dřevěný stůl s nářadím pro nejmenší – 315 Kč

Dětská kola a lyže pro děti – sportovní dárky pro radost

Vzpomínáte si na své první kolo? Pak Vás jistě nepřekvapí, že právě dětská kola jsou naším dalším tipem na vánoční dárek. Pokud hledáte kvalitní a bezpečná dětská kola, na kterých se děti naučí jezdit pohodlně a „raz dva“ ‒ máme pro Vás tip. V internetovém obchodě Skibi.cz se specializují na malé „nadšené sportovce“. Kromě dětských kol, která můžete vybírat také podle věku dítěte, tu najdete i kvalitní značkové lyže pro děti.

TIP redakce: Pokud hledáte pro děti jakýkoli sportovní dárek, rozhodně navštivte Skibi.cz. Budete jistě nadšení specializací i zaměřením obchodu na malé sportovce stejně jako my. Jiný takový obchod jsme zatím neviděli.

Výbava malého florbalisty

U sportovních dárků ještě chvíli zůstaneme. Posledním dětským přáním, které se opakovalo, bylo florbalové vybavení. Ano, slyšíte správně – florbalové vybavení. Potěšilo nás to. Že by nejmladší generace nebyla zase tolik poznamenaná sledováním televize a pařením počítačových her? Lidstvo má možná ještě naději. Podle průzkumu se děti orientují i ve značkách florbalek, mezi kterými jednoznačně vede Salming. A z toho také vychází náš poslední tip.

TIP redakce: Florbalky Salming najdete na SportObchod.cz již od 449 Kč!

Přejeme Vám krásný Štědrý večer plný nefalšované dětské radosti!

autor:
kategorie:
témata:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.