neplodnost v těhotenství | Těhotenství.cz

neplodnost

Endometriózou trpí každá desátá žena

Endometrióza je velmi časté gynekologické onemocnění. Ovšem mnoho žen dlouhou dobu vůbec netuší, že se právě jich diagnóza zvaná endometrióza týká.

Snaha o miminko

Dobrý den, s manželem (oba 33 let) se již rok a půl snažíme o miminko.

Vyšší Fsh

Dobrý den, během 1 roku jsem 3 potratila - 1 spontánně a dvě revize. Po vyšetření HP mě muj lékař poslal do centra neplodnosti kvůli vyššímu Fsh a to 11.6. Zde mi hormony brali ještě jednou a hodnota se opakovala.

Akupunktura při léčbě neplodnosti

Akupunktura, jako jedna z metod tradiční čínské medicíny, umí napravit různé zdravotní problémy – pomoci od bolesti či dokonce při léčbě neplodnosti.

Narodilo se první dítě díky transplantaci dělohy od zemřelého dárce

V Brazílii v prosinci porodila žena zdravou holčičku poté, co jí chirurgové transplantovali do těla dělohu, která byla odebrána od zemřelé dárkyně.

Kdo se tedy může stát dárcem spermií a jak proces probíhá?

Zhruba 3-5 % párů v České republice, které se léčí s neplodností musí využít dárcovství spermií.

Každé desáté dítě je nyní ze zkumavky

Přibližně dvacet až dvacet pět procent českých párů se potýká s početím potomka přirozenou cestou. Muži nejsou schopni vyrobit dostatečný počet pohyblivých spermií a ženy zase trápí kvalita vajíček.

Neplodnost po chemoterapii

Dobrý den, s manželem máme tří letou dceru. Bohužel se u manžela objevila rakovina tlustého střeva rozšířená do dutiny a okolní tkáně. Je již téměř zdravý, bohužel po chemu a ozařování mu zůstala zřejmě poškozená prostata.

KET

Dobrý den chtěla bych se zeptat byla jsem na testech jestli nemám sraženinu krve, testy vyšli negativní.Chodim na Umělé oplodnění beru 1-1-1 Divizu 4-0-4 Utrogestran a za 4 dny mám jít na Ket a mám si pichat večer Zibor 2500 IU.

Problémy se štítnou žlázou a otěhotněním

Dobrý den , chtěla bych se Vás zeptat s manželem se snažíme půl roku o miminko, ale nejde nám to a zajímalo by mě jestli má vliv na otěhotnění snížená funkce štítné žlázy . Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Dobrý den,

Stránky

Subscribe to RSS - neplodnost