Přejít k hlavnímu obsahu

Sense4Baby - nový systém pro dálkové monitorování plodu a matky

Středa 4. Únor 2015 16:36

Systém Sense4Baby se používá pro dálkové monitorování matky a plodu včetně vysoce rizikových těhotenství. Monitorovací systém získal od Evropské komise značku CE v roce 2013, aby mohl být uveden na trh i ve vzdálených oblastech a pro individuální použití.

Společnost Telenatal, se snaží poskytovat další možnosti péče ženám, které čelí zvýšenému riziku v průběhu těhotenství. Nyní zahajuje distribuci monitorovacího přístroje Sense4Baby ve 13 zemích Evropy, Česká republika mezi nimi ale bohužel zatím není.

"Usilujeme o to, abychom pomohli těhotným pacientkám cítit se co nejpohodlněji a zároveň jim zajistit co nejkvalitnější péči kdykoli. Společnost AirStrip a systém Sense4Baby umožňují dálkové monitorování, které si mohou nastávající maminky snadno provádět i doma. Zdravotničtí profesionálové mají možnost dálkově monitorovat a mít přístup k údajům kdekoli a kdykoli. Společnost AirStrip je zavedená jednička v oblasti mobilního monitorování a těšíme se na to, že zpřístupníme systém Sense4Baby pacientům i lékařům." řekl generální ředitel společnosti Telenatal Marco van Elst.

"Společnost AirStrip dlouhodobě usiluje o zdraví a bezpečnost matky a plodu. Systém Sense4Baby nám umožňuje rozšířit součinnost a mobilitu mimo nemocnice a zajistit lepší výsledky, bezpečnost a pohodlí," řekl prezident společnosti AirStrip, která přístroj Sense4Baby vyrábí, MUDr. Matt Patterson. "Zájem o systém Sense4Baby ze zahraničí je enormní. Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s firmou Telenatal, abychom mohli začít uspokojovat poptávku po celé Evropě."

Tisková zpráva

Těhotenství.cz

autor:
kategorie: Zajímavosti
témata: