Přejít k hlavnímu obsahu

Prodám pozitivní těhotenský test: levně a diskrétně

tehotenský test

Za dvě modré čárečky jsou ženy ochotné vytáhnout z peněženky pět i více stovek. V zahraničí cena šplhá i ke 40 dolarům za jeden test. Případy, kdy si paní či slečny udělaly z falešných testů doslova živnost, nejsou nic neobvyklého.  

Proč ženy chtějí kupovat pozitivní těhotenské testy? 

„Chcete zjistit, zda je váš partner připraven na rodičovství? Nebo ho naopak potřebujete přimět k rozchodu a víte, že o rodičovství nemá zájem?“, láká zákaznice jeden z inzerátů. 

V lepším případě si partnerka jen touží vystřelit ze svého manžela, přítele či rodičů. Část poptávky tvoří také slečny, které chtějí zjistit reakci okolí na případné těhotenství.  

V tom horším jde o prostředek, jak k sobě připoutat partnera. Touto cestou může daná žena vymámit od partnera několik tisíc "na potrat", které pak utratí dle libosti. Falešné otěhotnění může využít i jako páku pro vlastní cestu k oltáři. 

„Nemůžu uvěřit tomu, co všechno jsou ženy schopné vymyslet. Zdravého člověka by přece něco takového nemohlo nikdy napadnout.“ Pohoršuje se mladá studentka z Ostravy. A není jediná. 

Výše zmíněné chování je však společensky nepřijatelné, a to na straně prodávají i kupující. Záměrným uvedením partnera v omyl např. pro vlastní obohacení, si daná žena s falešným těhotenským testem přivodí dřív či později problémy. 

autor: Tehotenstvi.cz
kategorie:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.