Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasová pokožka nestojí v centru dění, bohužel

Vlasy

Všichni se musíme prát s různými neduhy kůže. Ke vší smůle se ale příliš často zaměřujeme jen na flíčky v obličeji a hrubkou pokožku na ramenou. Pod vlasy se ale skrývají nesmírně citlivá zákoutí, která vyžadují speciální péči. 

Na více frontách 

Téměř každý výrobce deklaruje, že jeho produkty jsou účinné, garantuje rychlé zlepšení a téměř okamžitý ústup potíží od svědění po vypadávání vlasů, od strukturálních změn vlasové pokožky po zhoršenou kvalitu samotných vlasů. Na trhu je poměrně velké množství sér, masek a zábalů, ale jen vybraná kosmetika splňuje přísné požadavky na péči o dobře ukrytou kůži těsně u vlasových kořínků. Místo těžce zkoušené, namáhané, opomíjené, přehnaně citlivé na změny a zásahy zvenčí. Už dávno neplatí, že to, co není vidět, nevyžaduje péči. Naopak. Bohužel drtivá většina lidí podceňuje čas a vlasovou pokožku nechává ladem do poslední chvíle. Právě tam je ale často jeden z klíčů k úspěšné léčbě lupénky a seborey. Šampon proti lupence od značky EPIDERMA přijde na kloub mnoha kožním nešvarům, zmíněná onemocnění nevyjímaje. Nebojuje jen s projevy lupénky nebo naopak seborey, ale účinně kombinuje nejsilnější zbraně a léčba je celistvá a komplexní. Přesně tak, jak to vyčerpaná vlasová pokožka potřebuje. 

Lítý boj 

Neustálá potřeba drbání a škrábání, štiplavá bolest, pnutí. Nejde o pouhý diskomfort na hlavě, jednou to může být lupénka, podruhé seborea. Mají toho dost společného. Jde o chronická onemocnění. Zánětlivá. Neinfekční. A boj s nimi je na mnoho měsíců, navíc s nejistým výsledkem. Produkty s konopnou kompozicí Betuldiolem jsou pro bojem s nepříjemnou chorobou - jednou či druhou - zmoženou vlasovou pokožku jako balzám. Jako pohlazení a záchranné lano v bezvýchodné situaci. 

Nejlepší z nejlepších

Betuldiol je revoluční kombinací BETULINU a CBD KANABIDIOLU. Jeho posláním je odstranění zánětu, což je samo o sobě nesmírně složité a procesně náročné, ale tím jeho práce zdaleka nekončí. Následuje totiž důkladná regenerace a zacelení narušených struktur kůže. Vlasová kosmetika, její původ a složení je při prevenci lupénky a seborey a zamezení jejich náhlému progresu a zhoršování klíčový faktor, který není radno podceňovat. Produkty od Epidermy jsou naštěstí pečující bez rozdílu a cílí přesně tam, kam zamýšlíte. Jen málokdy jde ale o jednostranný produkt, který se zaměří na boj s vybranou nemocí. Péče o pokožku - tu vlasovou nevyjímaje - je propletený systém, který si žádá jen to nejlepší. 
 

autor: www.tehotenstvi.cz | Marcela Svobodová
kategorie: Zajímavosti

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.