Přejít k hlavnímu obsahu

Petra Němcová je těhotná

Petra Němcová těhotenství

Petra Němcová je těhotná. Skvělá zpráva pro všechny maminky, které se přiblížily ke čtyřicítce a stále čekají na svého vytouženého potomka. Petra Němcová, úspěšná česká topmodelka, oznámila své první těhotenství ve svých 40 letech.

Petra Němcová zveřejnila na svém profilu na Instagramu fotografie, kde je patrné její zakulacené bříško. Se svým manželem Benem Larretchem jsou nadšení z tohoto úžasného daru.

„Naše rodina se rozrůstá a moje bříško taky“. Tak se pochlubila Petra Němcová na svém IG profilu. Petra, která původem pochází z Karviné se netajila tím, že si dítě se svým manželem velmi přáli. Těhotenství přišlo k jejich velkému překvapení dříve, než vůbec očekávali. Tato radostná zpráva v podobě vytouženého těhotenství přinesla řadu blahopřání.

„Jsem vděčná, že nám vesmír požehnal tak brzy tímto božským darem“. Uvedla Petra.

ČTĚTE TAKÉ:

Maminkou ve 20, 30 nebo 40 letech?

Těhotenství ve vyšším věku – informace a možná rizika

Petra Němcová česká topmodelka, která se aktivně podílí na řadě charitativních projektech. V roce 2004 přežila tsunami v Thajsku, díky tomu, že strávila 8 hodin na palmě. Během této události utrpěla řadu zranění, z nichž se úspěšně vyléčila. Její přítel, s kterým tou dobou žila, britský módní fotograf Simon Atlee, při neštěstí zahynul. 

*Petra Němcová se narodila v Karviné. Její otec byl zedník a maminka učitelka. Po základní škole šla studovat obor Oděvnictví na SPŠ chemické v Ostravě. Maturovala s vyznamenáním v roce 1997. Petra vyhrála českou modelingovou soutěž Elite Model Look a následně odcestovala do Milána. V dráze modelky ji potkávaly další úspěchy. Získala titul Model roku 2003. Petra pracovala také pro známou značku Victoria´s Secret.

*https://cs.wikipedia.org/wiki/Petra_Němcová

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.