Šmudlové u nás vítězí

Šmudlové u nás vítězí - Těhotenství.cz

Ano, maminky čtete správně – v rámci říjnového kola soutěže Mateřství na houpačce  vyhraje ten největší šmudla/šmudlinka.  Všude v časopisech a v televizi vídáme čistá a voňavá miminka, která se snad nikdy neumažou. Realita je ale určitě jiná, že?

 

Projekt s názvem Mateřství na houpačce se snaží ukázat mateřství takové, jaké skutečně je. Někdy krásné, ovšem někdy také pořádně náročné. A udržet miminko čisté jako ze žurnálu je určitě jeden z těch nejtěžších úkolů. Právě proto jsme pro vás připravili fotografickou soutěž na téma Moje upatlané dítě aneb Čistá a voňavá miminka vidíte jen v reklamách. Pošlete nám fotografii svých dětí, jak se jim podařilo upatlat se od čokolády, pomalovat víc sebe než papír nebo vyválet se v blátě na procházce. Nezapomeňte fotografii doplnit vtipným popiskem!

 

Na vaše příspěvky se těšíme na webu www.materstvinahoupacce.cz. Pro zapojení do této soutěže se stačí jen zaregistrovat v Nestlé Baby Clubu  na webu www.kojeneckavyziva.cz, jehož je Mateřství na houpačce součástí. Ze zaslaných příspěvků vybere tři vítězné patronka projektu herečka Markéta Častvaj Plánková. Na výherce čekají sladké odměny.

 

Pokud nechcete zrovna soutěžit, ale se svými nejmenšími se občas opravdu cítíte jako na houpačce, určitě se podívejte na náš Facebook. Zde si můžete popovídat s ostatními maminkami, přečíst si spoustu aktualit a odreagovat se. Staňte se proto na Facebooku naším fanouškem!