Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší designové produkty pro krmení dětí a odsávání mateřského mléka 2018

Další kategorií produktů, které byly oceněny prestižní cenou Red Dot Design Awards, jsou pomůcky pro odsávání mateřského mléka a potřeby na krmení dětí. Podívejte se, jaké produkty byly nejlepší po designové stránce v roce 2018:

Easy-to-Use Straw Cup

Easy-to-Use Straw Cup

Významným funkčním rysem tohoto pohárku na pití je ventil ve tvaru písmene V, umístěný u slámky na pití. Ventil se otevře, když dítě vezme slámku do úst a automaticky se zavře. Nejen, že to zabrání tomu, aby se dítě začalo dusit, ale také zastaví vytečení horké vody nebo úniku tekutiny, když se šálek nakloní. Silikonové rukojeti jsou duté a hodí se velmi dobře do rukou malých dětí.

VIIDA Soufflé

VIIDA Soufflé

Návrh tohoto dětského stolního nádobí je inspirován načechraným dezertem Soufflé. Sada je vyrobena z netoxické, nerezové oceli, s odnímatelnými vnějšími kryty z polypropylenu. Deska, mísa a miska jsou plně izolované a opatřeny víkem, aby se potravina zachovala čerstvá. Rukojeti příboru a šálku jsou ergonomicky tvarovány, aby se dobře držely v malé ruce.

Philips Avent AirFree Vent

Philips Avent AirFree Vent

Ventil AirFree odvádí vzduchové bubliny a udržuje jej plný mléka, i když je používán vodorovně. To pomáhá snížit množství vzduchu spolknutého dítětem, což mu umožňuje krmení i ve svislé poloze. Tato funkčnost může pomoci vyřešit běžné problémy s krmením, jako je kolika, plyn a reflux.

Philips Avent Natural Mini Single Electric Breast Pump

Philips Avent Natural Mini Single Electric Breast Pump

Philips Avent Natural Mini je kompaktní, lehká, ale také silná odsávačka mateřského mléka. Je poháněna tichým motorkem, který má velikost dlaně. Inovativní masážní polštářek zdobený okvětními lístky, stejně jako čtyři režimy expresní pumpy pomáhají stimulovat prsa tak, aby podporovaly tok mléka.

ZiChu Electric Breast Pump

ZiChu Electric Breast Pump

S hmotností pouhých 346 gramů je ZiChu velmi lehká elektrická odsávačka mateřského mléka. Ergonomicky tvarované čerpadlo se snadno ovládá jednou rukou. Měkký, průhledný masážní polštář simuluje proces sání, který stimuluje tok mléka. Pro odsávání mléka jsou nabízeny různé režimy a nastavení, včetně funkce inteligentní paměti šetří. Odsávačku lze nabíjet prostřednictvím konektoru USB.

Těhotenství.cz

Diskuze k článku