Přejít k hlavnímu obsahu

Manduca 2015 - prohlédněte si motivy na letošní léto

Čtvrtek 4. Červen 2015 09:01

Dvakrát do roka navrhují designéři ergonomického nosítka Manduca limitované edice různých barev a vzorů. Letos jí dominuje motiv ptáčků na světle modrém nebo karamelovém podkladu s názvem Birdie.

Manduca nedávno rozšířila základní řadu svých nosítek o kolekci PureCotton – jednobarevnou variantu šitou v České republice z biobavlny. Nová edice Birdie je limitovanou edicí. Také ji šijí české švadlenky z biobavlny, ale jen v omezeném množství a bude se prodávat hlavně letos v létě. Oproti tomu PureCotton si mohou maminky a tatínkové pořídit i příští rok.

„Jak název limitované edice Birdie napovídá, jejím hlavním motivem jsou ptáčci. Spolu s motivem bílých stromků je designéři zasadili na jiskřivě modrý a lahodně karamelový podklad,“ popisuje dovozce Kateřina Borunská.

Nosítko Manduca 2015

Nosítko Manduca 2015

O Manduce

Nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům. V roce 2012 byl navíc bederní pás upraven tak, že Manducu mohou nosit i velmi štíhlé maminky.

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Těhotenství.cz, Tisková zpráva

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.