Přejít k hlavnímu obsahu

Krásný svátek svatého Valentýna všem maminkám

svatý valentýn

Valentýnský den je ideální příležitostí k oslavě lásky, a to i (nebo obzvláště) když očekáváte příchod nového člena rodiny. Tento článek nabízí inspirativní nápady, jak si tento den užít plnými doušky a zároveň oslavovat krásu těhotenství.

Valentýnský den je tradičně spojován s romantikou a oslavou vztahů. Pro páry očekávající miminko může být tento svátek ještě zvláštnější a emocionálnější. Ať už jste v prvním trimestru nebo se blížíte ke konci těhotenství, existuje mnoho způsobů, jak tento den oslavit a upevnit vazbu mezi vámi a vaším partnerem, zároveň oslavující příchod vašeho dítěte.

Jak oslavit Valentýn během těhotenství

  • Wellness a relaxace: Rezervujte si společný termín v lázních, které nabízejí služby vhodné pro těhotné, jako jsou předporodní masáže nebo jemné procedury pro páry. Relaxace je klíčová nejen pro těhotné, ale i pro jejich partnery.
  • Romantická večeře v pohodlí domova: Vytvořte si romantickou atmosféru přímo u vás doma. Můžete si objednat jídlo z vaší oblíbené restaurace nebo si společně připravit večeři z čerstvých surovin. Zapalte svíčky, pusťte si klidnou hudbu a užijte si společně strávený čas.
  • Společné fotografování: Valentýnský den může být skvělou příležitostí pro těhotenské focení. Ať už se rozhodnete pro profesionálního fotografa nebo si fotky pořídíte sami, budete mít krásnou vzpomínku na tuto výjimečnou životní etapu.
  • Vytvoření "časové kapsle" pro vaše miminko: Společně s partnerem můžete napsat dopisy vašemu nenarozenému dítěti, přidat ultrazvukové snímky a další památeční předměty, a uložit je do krabice, kterou otevřete s dítětem v budoucnu.
  • Kino večer s těhotenskými filmy: Vyberte si filmy nebo seriály na téma těhotenství a rodičovství a uspořádejte si maraton. Připravte si popcorn a oblíbené občerstvení a užijte si večer plný smíchu a možná i několik slziček.

Závěr

Valentýnský den během těhotenství může být jedinečnou příležitostí k prohloubení vašeho vztahu a společné radosti z očekávání vašeho dítěte. Ať už si vyberete jakoukoli aktivitu, nejdůležitější je trávit tento čas společně, oslavovat vaši lásku a těšit se na novou kapitolu vašeho života.

autor: www.tehotenstvi.cz | Veronika Bělešová
kategorie: Aktuality

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA