Přejít k hlavnímu obsahu

Pokud chcete dítě, milujte se bez toho, abyste myslela na cíl

Milování a sex v těhotenství

Podle mínění odborníků nemůžeme udělat víc, než se pomilovat s někým, koho opravdu milujeme. Prospěšný orgasmus zesílí pouto vztahu a navíc utuží imunitu, pojďme společně oslavit kouzlo milování, které je pro manželství i partnerství studnicí čerstvé vody.

Chcete- li miminko, milujte se tak jako vždy – s láskou

Hupněte společně pod peřinu a užijte si milostné rodeo tak, jako vždy. Buďte uvolněná, před tím si parádně popovídejte, pomazlete a pak si nechejte diktovat vše, co vám napovídají vaše smysly, vaše touha a vášeň pro uspokojení bombastického charakteru. Dělejte to tak, jako jindy! Tato cesta totiž vede k mnohem většímu úspěchu než když budete počítat plodné dny, zajímat se o kvalitu cervikálního hlenu, měřit bazální teplotu a vymýšlet krkolomné erotické polohy, aby spermie vašeho muže měly, co možná nejlepší přístup.

Co vše umí orgasmus?

Není radno podceňovat sílu tohoto omamného koktejlu, který si můžeme vypít až do dna po každém sexuálním maratonu. Proč? Protože právě tato vymoženost přírody umí to, o čem se nám snad ani nesnilo. Orgasmus nám vykouzlí nejen libé pocity, ale ještě navíc násobí šance na oplodnění vajíčka, proto hledejte a objevujte cestu , která vede až na vrchol. Poznávejte, co se vám líbí a snažte se vaši sexualitu posunout dál, aby vaše milování nadešlo tomuto fantastickému stavu, jež působí téměř jako zázrak přírody.

Užili jste si milování až do konce, ale vás pálí v klíně

Důležité je, abyste byla krásně a dostatečně vzrušená, s čímž souvisí také vlhkost, která má svůj význam. V opačném případě vám hrozí podráždění nebo oděrky. Pozor si však dejte, pokud výše uvedené pocity souvisí výhradně s ejakulací. Alergie na sperma bohužel opravdu existuje.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.