Přejít k hlavnímu obsahu

Nový web pro maminky, které uvažují o ukončení těhotenství: Nechsime.cz

Web je určen pro nastávající maminky, především ženy, které těhotenství zaskočilo, ochromilo či šokovalo. Prostě všem, které s těhotenstvím nepočítaly, a nyní se potýkají s myšlenkou co dál. Někdy nejjednodušší a nejrychlejší řešení není nejlepší a jediné (velmi často je těmto ženám jako alternativa nabízen potrat).

Web chce těmto ženám pozitivně a konkrétně ukázat, že je možné jejich dítě (minimálně) donosit a darovat mu život. To za ně nikdo neudělá a zde je jejich nezastupitelná role. Potřebují však i k tomuto kroku mnohé z nich dodat ODVAHU A POTŘEBNÉ INFORMACE, aby nemusely dělat ukvapené a bolestné rozhodnutí.

Projekt „Nech si mě“ je psán z pozice dítěte, které v ženě - matce pod jejím srdcem vzniklo, roste a vyvíjí se, spoluprožívá s ní její strachy a obavy, ale i radosti. CHCE BÝT HLASEM NEMLUVÍCÍHO, HLASEM VOLAJÍCÍHO K SRDCI MATKY.

Přestože tvůrci stránek nesouhlasí s potratem, vyznívá ze všech textů velká tolerance a citlivost pro toto bolestné téma. Není zde žádné místo pro odsuzovaní, ale naopak opravdová touha pomoct ženám v tíživé situaci. Proto považuji tyto webové stránky za velmi přínosné a užitečné.

autor:
kategorie:
témata: potrat

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.