Přejít k hlavnímu obsahu

I těhotenství má svůj den...

Světový den těhotenství se koná 7. května 2016. Přidejte se a oslavte ho s ostatními maminkami!

Den těhotenství je oslava splynutí, trpělivého čekání a zrodu. Některá těhotenství zůstávají zatím nenaplněným přáním, jiná jsou "vymodlená" a jiná zase nechtěná a překvapivá. V těhotenství můžeme prožívat radost, očekávání, nadšení, kontakt duší, ale i strach, obavy a nejistotu. V každé své podobě je to však stav pozastavení, něhy a zázraků.

Proč právě 7. květen?

protože tento den spadá do té správné společnosti :-) Je obklopen podobně významnými i významovými dny. Uznejte sami, že mu to tam sluší :-)

5. května - Mezinárodní den porodních asistentek

7. května - Světový den těhotenství

druhou květnovou neděli - Den matek

15. května - Mezinárodní den rodiny

ke konci května - Světový týden respektu k porodu

1. června - Mezinárodní den dětí

Těhotenství je jedinečné období v životě ženy, muže i rodiny jako takové. Přichází nový život. Je to oslava splynutí, trpělivého čekání a zrodu. Některá těhotenství zůstávají zatím nenaplněným přáním, jiná jsou "vymodlená" a jiná zase nechtěná a překvapivá. V těhotenství můžeme prožívat radost, očekávání, nadšení, kontakt duší, ale i strach, obavy a nejistotu. V každé své podobě je to však stav pozastavení, něhy a zázraků.

Program jednotlivých měst, kde se koná Den těhotenství a další informace o projektu najdete na webu http://www.dentehotenstvi.cz

Těhotenství.cz

autor:
kategorie: Aktuality

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA