Sportovní kočárky značky X-lander 2014 vystihují outdoor & urban životní styl a přinášejí řadu nových modelů | Těhotenství.cz

Sportovní kočárky značky X-lander 2014 vystihují outdoor & urban životní styl a přinášejí řadu nových modelů

Sportovní kočárky značky X-lander 2014 vystihují outdoor & urban životní styl a přinášejí řadu nových modelů - Těhotenství.cz

Kočárkyinfo-icon oblíbené značky X-landerinfo-icon vstoupily do roku 2014 v novém kabátě. Výrobce představil jak nový koncept nabízeného sortimentu, tak i řadu novinek. Produkty se dělí do dvou základních proudů OUTDOOR a URBAN. Jak názvy napovídají, OUTDOOR modely jsou určeny pro aktivní rodiče, kteří vyhledávají procházky a aktivní pobyt v přírodě a terénu. Druhá skupina URBAN pak osloví rodiče, kteří se vyskytují spíše v městském prostředí. Obě kategorie přinášejí vlastní barevné kombinace včetně speciální limitované edice i strukturou odlišný potahový materiál.

Řada OUTDOOR vychází z loňské kolekce, ze které vybrala tři prověřené, oblíbené a bytelné modely, inovované o designinfo-icon potahu i společnou hlubokou korbu. Najdeme v ní bezpečný a komfortní čtyřkolku X-Move včetně limitované edice TERRA, praktický a spolehlivý model XA a vysoce sportovní trojkolku X-Run.

Řada URBAN je celá nová! Trojice výrazných modelů má lehké, skladné a snadno ovladatelné konstrukce.  Jedná se o stylový a dynamický X-Cite včetně limitované edice COMIC, praktický a moderní X-Pulse a zábavný a komfortní X-Fit.

Přestože v prodeji bude všech šest modelů, představme si prozatím blíže jednoho z reprezentantů řady URBAN, a to kočárekinfo-icon X-Cite s limitovanou edicí COMIC.

Trendy městský kočárek X-lander X-Cite naplní vaše očekávání

Tato novinka letošního roku je vhodná pro městské rodiče, kteří se při projížďkách pohybují po zpevněných cestách a ulicích. X-lander X-Cite k tomu má dokonale uzpůsobenou konstrukci, hliníkový rám je lehký, skladný a operativně ovladatelný. Mezi klíčové rysy sportovního kočárku patří: sklopná sportovní sedačka, kterou lze nasadit po i proti směru jízdy, nastavitelná opěrka nohou, dvouúrovňový košík s taškou na plenkyinfo-icon, jednoduchý princip skládání, které zvládnete i jednou rukou. Vyjma pěti základních barev (béžové, modré a tmavě modré, oranžové a černé) se jako jediný z nových modelů řady URBAN vyrábí v limitovaném černobílém módním provedení COMIC.

Sportovní verze kočárku v číslech:  10,2 kg, délka 87,5 x výška 106 x šířka 59 cm

T I P !

Ke všem kočárkům lze přikoupit teplý a důmyslně řešený multifunkční fusakinfo-icon FOOTMUFF, který po odepnutí horní části poslouží jako nánožník. Na výběr je 14 luxusních odstínů, včetně třpytivé stříbrné či decentních potisků, které můžete dle vašeho vkusu kombinovat s odstínem kočárku. Doplňkový sortiment dále zahrnuje tašky na rukojeť v outdoor a ubran stylu, slunečník, držák nápojů, rukávník do mrazivých dnů, sluneční clonu, síť proti hmyzu či pláštěnku. Na konstrukce kočárků můžete nasadit také první dětskou autosedačku, uveďme například modely X-lander X-Car, X-lander by BeSafeinfo-icon nebo BeSafe iZi Go.

 

Témata: