Přejít k hlavnímu obsahu

Přebalovací pult ve vlaku? Nic není nemožné...

Úterý 16. Říjen 2012 16:16

LEO Express chce již v listopadu ve svých nových švýcarských soupravách svézt první cestující. Jak se měli někteří příležitost přesvědčit, zlatočerné vlaky jsou přitom přímo ideální pro rodiny s dětmi.

Každá souprava je vybavena moderními, čistými, ekologicky šetrnými toaletami s uzavřeným systémem

a přebalovacím pultem pro kojence. V každé soupravě je vyčleněno celkem pět speciálních míst pro rodiče s kočárky a dvě pro hendikepované spoluobčany (se sedadly pro doprovod, samonavíjecími pásy a nouzovými komunikátory).

Rodiče mohou děti ve vlacích LEO Express snadno zabavit, stačí, když se připojí do speciálního audio video kanálu a pustí potomkům pohádku, nebo si s ním zahrají hru. Mohou si také půjčit hračky od vlakové posádky. LEO Express plánuje také různé atraktivní soutěže. Každá jízda v tomto vlaku pak bude svým způsobem jedinečná, nabídne neopakovatelný zážitek. Rodiny ve vlacích LEO Express budou moci cestovat v naprostém klidu i díky velkému komfortu sedadel a tiché i plynulé jízdě.

Ceník jízdného ve vlacích LEO Express se v současnosti dokončuje, již nyní je ale jasné, že děti

budou mít zvýhodněné jízdné.

Ve vlacích jsem měla často problém s tím, jak tam dostat dětský kočárek. Proto jsem s vlakem pak už ani nejezdila. V soupravách LEO Express to bude úplně jiné. Mají velkou výhodu v tom, že jsou v nich speciální místa pro kočárky s dětmi, která jsou umístěna v blízkosti dveří. Můžu být pořád se svým dítětem a nikdo místo pro kočárek neobsadí. Navíc se do soupravy snadno dostanu, protože jsou nízkopodlažní, nemají žádné vysoké nástupní schody,“ říká Ester Konečná z Ostravy, maminka malé dcery.

O pohodlí rodičů s dětmi i dalších cestujících se budou starat pečlivě vyškolení stevardi, kteří nabídnou špičkový servis.

autor:
kategorie:
témata:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.