Přejít k hlavnímu obsahu

Znáte tajemství mexických žen v boji proti neplodnosti?

Trápí vás bolestivá menstruace, nizoučká hladina sliznice dělohy nebo nenáviděné chloupky, které si myslíte, že s ženstvím tak úzce nesouvisí. Podívejte se s námi na řešení, jež vám žádný gynekolog neřekne. Raději nám předepíše hormonální tabletky a světě div se, problémy jsou akorát schovány a většinou propuknou ve chvíli, kdy antikoncepci budete chtít vysadit.

Splašené hormony, menstruace a co s tím? Podle gynekologů je na to antikoncepce nejlepší!

Pokud je dívka v pubertě, chvíli trvá než se organismus srovná s tím, co pro něj reprodukční orgány připravují. Máte po období dospívání a nejraději byste se dala do pořádku? Jenže jak? Je fajn, že antikoncepce tady je, protože se s ní může i léčit, nejen chránit proti nežádoucímu otěhotnění.

Pokuste se najít životní rovnováhu, dát vale stresu, rychlému občerstvení v podobě blafů a životu v poklusu. Naučte se odpočívat, zalívejte svoje já láskou a nehledejte výmluvy v tom, že nejste dokonalá. Bylinky nespraví všechno za jeden večer popíjení šálku čaje, ale zkusit to rozhodně můžete, než se oddáte hormonální stimulaci.

Kontryhel =Řešení pro ženy v každém věku

Tato báječná léčivka je prostě specifická a byla snad stvořena jen proto, aby nám ženám usnadnila všechny typicky ženské problémky. Její výhody pro zdraví si zamilovala i naše děloha, která po té krásně funguje tak, jak má. Po porodu dostatečně regeneruje tělo a dopřává mu sílu z přírody pro podporu a vrácení ženství do starých a dobrých kolejí. Ladí hormonální výkyvy, ale i nepříjemné klimakterium.

Mexické domorodkyně na něj nedají dopustit a my se jim vůbec nedivíme – Smldinec chlupatý

Že jste o takové rostlince ještě neslyšely, tak to jste udělaly velkou chyby. Tato rostlina má velmi léčivý kořen, ze kterého se vaří odvary. Aktivuje správnou funkci hormonu progesteronu a je to pomocník v boji s neplodností. Staré Mexičanky jej popíjely vždy, když potřebovaly , co nejdříve otěhotnět.

autor:
témata: neplodnost

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.