Přejít k hlavnímu obsahu

Zamilujte si jaro a upevněte partnerské vztahy

Krásné jarní měsíce plné slunečního optimismu tady budou co nevidět a my vás chceme vyzvat k tomu, abyste si je s partnerem a rodinou užili na 100 %. Inspirujte se našimi nápady na zábavu a výlety, fascinující dobrodružství spolu s nezapomenutelnými zážitky vás ještě více spojí.

Máte problémů a starostí nad hlavu? Vyrazte s přáteli, dalšími maminkami, rodinou nebo partnerem na výlet

Oficiální hradní a zámecká sezóna se blíží a historické skvosty opět otevřou svá dvířka veřejnosti. Neváhejte a naplánujte si cestu třeba tam, kde se natáčela vaše oblíbená pohádka. Báječně si zavzpomínáte na pohádkové scény, zasmějete se a určitě nezapomínejte cvakat jeden snímek za druhým. Sem si prostě musíte zajet: Červená Lhota, Adršpach, Hluboká nad Vltavou, Karlštejn a Buchlovice.

Naplánujte si dovolenou

Partnery spojuje také to, že se oba mají na co těšit. Proto je více než vhodné plánovat, a to jak program na víkend, tak i na letní měsíce. Toužíte po vyhřátém písku a slané vodě? Splňte si své přání a vzleťte za zážitky. V případě, že se chystáte počít miminko a nedaří se vám, změna prostředí dělá zázraky a proč tomu tak je? Milování vás bude mnohem víc bavit, na všechny erotické podněty budete reagovat intenzivněji a celkově budete více uvolnění. A takové výhody vám mohou vypomoci k miminku. Stále častěji se stává, že děťátko bylo počato během dovolených, kdy na nás stres tolik neútočí.

Užijte si pohled na probouzející se přírodu

Možná vám to přijde zbytečné nebo zažité klišé, ale pobyt na čerstvém vzduchu, prospívá nejen naší fyzičce, ale především duševní schránce, jež je v mnoha případech křehčí, než se může na první pohled zdát. Vytáhněte paty z domu, projděte se přírodou ruku v ruce s nejbližšími a všímejte si maličkostí, které nic nestojí. Z maličkostí je tvořen život a pokud se je naučíte vychutnávat budete vést naplňující, spokojený a kvalitní život přesně podle vašich představ.

Fantastické jaro a hřejivé zážitky vám přeje redakce magazínu Těhotenstvi.cz

autor:
témata:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.