Přejít k hlavnímu obsahu

Pozitivní pohled na porod se Sarou Wickham

Pozitivní pohled na porod se Sarou Wickham - Těhotenství.cz

Uznávaná porodní asistentka z Velké Británi dorazí poprvé do České republiky. Tato inspirativní lektorka, vědkyně a zároveň autorka více než 15 knižních publikací přednáší po celém světě a své posluchače našla ve více jak 25 zemích.

Její přednášky jsou velkou inspirací pro rodiče po celém světě, přičemž pomáhá také v rozšiřování povědomí o porodních asistentkách a je velkou podporou v jejich práci.

Přednáška: Pozitivní pohled na porod

Častým jevem a jedním z problémů současného porodnictví je přílišné zaměření na riziko. Přednáška, která proběhne 14. 5. 2019 v Praze nastíní pohled z druhé strany a vliv pozitivního přístupu na příznivý průběh těhotenství i porodu.

Účastnící této jedinečné přednášky budou moct sledovat praktické postupy, které je možné využít jako reakci na přehnaný důraz na riziko. Ať už jste zdravotnice, aktivistaka nebo rodič, přijdete si rozhodně na své! Budete schopni dosáhnout pozitivních změn a získáte nový náhled na to, jak rodiny zažívají svůj porod.

Lektorka

Dr. Sara Wickham PhD, RM, MA, PGCert, BA

Tato známá a uznávaná britská porodní asistentka přijíždí poprvé do České republiky.

Lektorka, vědkyně a úspěšná autorka více než 15 knih přednášela ve více než 25 zemích.

Inspiruje rodiče po celém světe a zaměřuje se zejména na to, jak podpořit porodní asistentky v jejich práci.

Vstupné je zdarma – počet míst je však omezen.

Přednáška se koná v rámci festivalu Světového týdne respektu k porodu.

Další přednášky a zajímavé akce Aperia v rámci festivalu Světový týden respektu k porodu najdete na těchto stránkách Aperio

Diskuze k článku