Přejít k hlavnímu obsahu

8 šílených těhotenských snů. Jaké máte vy?

těhotenské sny

Myšlenky těhotných žen se točí ve velké míře hlavně kolem miminka. Není divu, že tato skutečnost ovlivní i samotnou představivost. Podívejte se, co dovede vyplodit mysl nastávajících maminek během spánku.

Těhotenské prohlídky, nákup výbavičky, správný jídelníček, dostatek cvičení,… mozek těhotné ženy se jen tak nezastaví. Zatímco psychické a fyziologické změny související s těhotenstvím lze odhadnout, těhotenské sny jsou nevyzpytatelné.

Veselá kráva

Měla jsem sen, že jsem porodila místo člověka krávu. Doktor řekl: „Je to holčička“. A mé dítě udělalo: „bů!“
Držela jsem ji v náručí a byla moc pyšná. Připadalo mi úplně přirozené, že mám krávu.

Papírový muž

Když jsem čekala mého Connora, zdálo se mi, že se mi narodil v podobě obrázku v novinách. Mohla jsem ho složit, čapnout do ruky a vyrazit s ním na procházku. Nebo odložit ve vedlejším pokoji, když jsem potřebovala klid. Jednoho dne se stala hrozná věc: noviny mi ukradli.

Pak se mi zdálo, že můj manžel byl červená paprika. Honila jsem ho po molu se struhadlem na sýr, protože jsem si chtěla dát tacos.

Hello, Kitty

Zdálo se mi, že mě uspali, abych mohla porodit dítě. Po probuzení mi doktor řekl, že s mou krví není něco v pořádku. Pak přišla sestra s čímsi zabaleným v dece. Podala mi kotě.

Vzácní hosté

Zdálo se mi o tom, že jsem ležela v nemocnici s preeklampsií, když najednou mě přišla navštívit Jada Pinkett Smithová se všemi svými dětmi. Její potomci mě věrně doprovázeli na toaletu.

V dalším snu jsme byly já a moje spolubydlící z koleje detektivové. Pronásledovaly jsme dámu, která zabila svého asistenta golfovou holí!

Můj!

Můj oblíbený sen se stal, když jsem byla těhotná se svou nejstarší dcerou. Do kuchyně vrazil mimozemšťan z Predátora, který se snažil ukrást mé krocaní maso. Ubránila jsem ho!

Totální proměna

V jednom z mých snů jsem se účastnila nového seriálu s názvem Pasák jménem Tvůj Kočárek. Na konci se objevil můj starý kočárek, který získal supermoderní design, blikal, třásl se a poskakoval do rytmu rockové hudby. V korbičce místo dítěte ležely obrovské repráky. Probudila jsem se s obrovským smíchem.

Čas na přestávku!

Můj manžel pracuje na stavbě a při jedné směně jsem ho navštívila. Usedli jsme k obědu s ostatními chlapy, když náhle začali hrát „On The Floor“ od Jennifer Lopez a zpoza rohu vyšly dvě striptérky.

Když jsem se vzbudila, doléhala jsem na svého manžela, ať mi tisíckrát přísahá, že si takhle v práci neužívá.

Pardon, Charlie

Jednou se mi zdálo, že jsem stála v sídle Charlieho Sheena a policie mi řekla, že má dotyčný majitel zakázáno vstoupit dovnitř. Proto jsem zamkla dveře a poslouchala, jak Charlie venku nadává na nespravedlnost života.


Zdroj: Whattoexpect

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.