Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší designové produkty - hračky pro děti 2018

Prohlédněte si nejhezčí hračky oceněné v designové soutěži Red Dot Design Awards 2018.

matatalab

matatalab

matatalab je hračka pro děti ve věku od čtyř do devíti let. Cílem této inovativní koncepce je učit děti logiku a kódování intuitivním způsobem, aniž by museli již mít čtecí nebo počítačové dovednosti.

Mi Bunny Storyteller Mini

Mi Bunny Storyteller Mini

Mi Bunny Storyteller Mini slouží jako společník dětí, může jim číst příběhy, rýmovačky nebo pouštět hudbu. Díky malému rozměru 14 cm se vejde do kapsy a dá se snadno přenášet. Mi Bunny Storyteller Mini je k dispozici v růžové a modré barvě a jeho tělo je oděru vzdorné a vyrobené z ABS plastu. Připojuje se pomocí USB.

Tiny Activity Toys

Tiny Activity Toys

Tiny Activity Toys je sada aktivních chrastítek pro děti od dvou do šesti měsíců věku. Tři hračky jsou individuálně navrženy pro každou fázi vývoje dítěte, cvičí jemné motorické dovednosti a stimulují jejich vizuální a hmatatelné smysly. Jsou diskrétně zabarvené a navrženy s velkou pozorností k detailům. Hravé a jedinečné prvky probouzejí zvědavost a spouští reflexe dítěte. Mohou se snadno uchopit, při třepání vydávají zvuky.

The Play Gym by Lovevery

The Play Gym by Lovevery

Play Gym je hrací podložka s aktivitami, který doprovází děti během prvního ročníku. Podložka má na okrajích pět vzdělávacích zón, které mohou být uzavřeny nebo otevřeny podle věku dítěte. Dítě může podle své vývojové fáze tak sledovat vzdělávací obrazy, uchopovat předměty nebo objevovat barvy a zvuky, aniž by se vystavilo příliš mnoho stimulacím najednou.

MIAO KIDS Smart Kit

MIAO KIDS Smart Kit

Miao Kids Smart Kit je interaktivní vzdělávací systém pro děti předškolního věku. Jeho zvláštní rys spočívá v tom, že prvky fyzické hry a digitální komponenty jsou kombinovány a usnadňují tak mediální hru. Smart Kit se skládá ze senzorové podložky, aplikace a stavebních bloků s integrovanými čipy. Různé vzdělávací hry jsou přístupné prostřednictvím aplikace, kterou hraje dítě pomocí stavebních prvků. Podložka rozpoznává stavební bloky a přenáší informace do aplikace.

Fatwheels Mining Truck Trolley Case

Fatwheels Mining Truck Trolley Case

Mining Truck Trolley Case je dětský vozík a hračka současně. Je určen pro děti ve věku od tří do osmi let. Děti mohou používat jasně žlutý vozík nejen pro hru, ale i na krátké výlety jako malý vozík o objemu 18 litrů. Použitím vytažitelné ocelové rukojeti může být vozík snadno tlačen nebo tažen. Velká, široká plastová kola zaručují dobrou stabilitu.

FLEXA Toys

FLEXA Toys

Flexa Toys je série, která se skládá z kuchyně, pracovního stolu a obchodu. Cílem je posílit jemné motorické dovednosti dětí, které je inspirují k hledání znalostí a rozšíření hranic jejich kreativity a sociálních dovedností. Série je navržena s měkkými zaoblenými rohy a je vyrobena z přírodních materiálů, které splňují vysoké standardy kvality a bezpečnosti. Barvy jsou vybírány z důvodu jejich přitažlivosti a v kombinaci s přírodními materiály a tvary přinášejí do života moderní skandinávský design.

Grand Prix Racing Car Grand-Prix-Rennwagen

Grand Prix Racing Car Grand-Prix-Rennwagen

Tato nová interpretace klasického vozu je inspirována závodny Grand Prix z dvacátých a třicátých let 20. století. Retro design byl realizován s použitím nových materiálů a procesů. Vozidla jsou vyrobena z odolného, udržitelného kompozitu z kokosových vláken a recyklovaného plastu, což je činí odolnými a šetrnými k životnímu prostředí.

PIXIO

PIXIO

Pixio je inovativní sestava magnetické konstrukce, ve které jsou bloky bez viditelných spojovacích prvků. Tímto způsobem lze bloky snadno sestavit a rozebrat a konečný výsledek vypadá bezchybně. 8 mm bloky, z nichž každá obsahuje šest magnetů a je k dispozici v 16 barvách, připomínají 3D pixely. Bloky mohou být navzájem spojeny v libovolné sekvenci z různých stran. Tento konstrukční princip odhaluje potenciál nekonečné kreativity.

Logiblocs

Logiblocs

Děti rády zkoumají své prostředí, aby se učily a chápaly svět a věci kolem nich. Logiblocs vycházejí z této přirozené zvědavosti a jsou založeny na principu variabilních elektronických prvků. Jejím cílem je usnadnit dětem rozvíjení znalostí o elektronice, kódování a logice. Konstrukce vychází ze snadného pochopení didaktického přístupu a dokáže vyniknout sofistikovanou jednoduchostí. Hra vychází ze známého principu rozšiřování blokových prvků: každý elektronický prvek je barevně kódován pro specifickou funkci, kterou provádí, a je ergonomicky navržen speciálně pro malé ruce. Logiblocs se tak propůjčují jako nástroj rozvoje logického myšlení.

Těhotenství.cz

Diskuze k článku