Přejít k hlavnímu obsahu

Nová klinika reprodukční medicíny a gynekologie FertiCare

Trendem poslední doby, a to nejen u nás, ale i v zahraničí, je odkládání mateřství na pozdější dobu. Lékaři se tak stále více setkávají s rostoucím počtem žen v pokročilém věku se zájmem otěhotnět. Právě to způsobuje, že velmi často je pro ně početí přirozenou cestou, i přes jejich zdravý životní styl, nemožné a neobejdou se tak bez asistence specialistů. "K léčení využíváme naprosto poslední možnosti výzkumu. Na druhé straně pacient dostane ale jen to, co by dostat měl. Navíc, jako privátní klinika, nejsme omezováni vykazováním výkonů pro zdravotní pojišťovny, ani kontrolou manažerů zdravotních fondů, což nám umožňuje plně se soustředit na pacienty, u kterých léčba již několikrát selhala nebo jsou pokročilejšího věku," říká ředitel kliniky FertiCare Prague Dr. Petr Uher, Ph.D.

Privátní centrum FertiCare Prague nabízí individuální léčbu na vrcholné světové úrovni s použitím všech posledních vědeckých a technických poznatků. Pražská klinika navazuje na dlouholeté zkušenosti karlovarské pobočky Karlsbad Fertility a může tak svým klientům poskytnout jen ty nejlepší postupy prověřené časem. "Nabízíme léčbu šitou na míru tak, jak to pacient potřebuje, kdy to potřebuje a jak si to zaslouží," dodává Dr. Uher.

Tým pracovníků, který na klinice působí, se skládá z odborníků zabývajících se reprodukční medicínou od jejího samotného vzniku v roce 1984 v tehdejším Československu. Ředitel kliniky Dr. Petr Uher, Ph.D. byl členem týmu prof. Pilky, kterému se podařil první porod dítěte po umělém oplodnění (IVF) na území tehdejšího ČSSR.

Těhotenství.cz

Diskuze k článku