Přejít k hlavnímu obsahu

Jasmina Alagič s dítětem v náručí. Je (to) venku?

Středa 19. Červen 2019 11:32
Jasmina Alagič s dítětem v náručí. Je (to) venku? - Těhotenství.cz

Od rozchodu Patrika Vrbovského (42) s Danou Rolins (46) to je sotva 14 měsíců. Jasmina (29) se přitom už tisíckrát pochlubila, že s rapperem čeká dítě. Pravidelně krmila média žhavými novinkami ze svého „2v1“ a fotkami (ne)nafouklého bříška. A teď konečně přišel Den D! Poslední moderátorka Superstar se nemůže dočkat hraní si s děťátkem. Zatím si potřebuje hrát s někým jiným…

Pro miminko jen to nejlepší

Nejkrásnější období ženy bylo pro Jasmínu pohoda, klídek a tabáček. Ne, svého zněžněného Rytmuse neposílala pro cigarety. Stačila jí čokoládička 24/7.

Kalorie spálila na líbánkách v romantické Paříži se svým miláčkem hudebníkem. Společně se také dost zapotili výběrem výbavičky pro maličké nenarozené. Na dítě štěstěny už čeká obrovská vila i fešný kočárek. Nebo celý šatník roztomilého oblečení, který by spolykal 10 Alenek v říši divů. Balkánská kráska ale není superman. I přes pravidelné cvičení a mlsání kofeinových dobrůtek ji nakonec únava dohnala.

Důkazem je i nedávno zveřejněné video na sociálních sítí, kde se Rytmus chlubí, že miminku nakoupí tu nejlepší výbavičku. Párkrát se tam mihla i vyčerpaná těhotná manželka.

Napětí s očekáváním mimimka stoupá

Budoucí maminku v posledních měsících zavalily dobré ohlasy na její pokládek. „Krásný poslední Den dětí, dokud sama nejsi matkou. Jsem vděčná za své krásné, zdravé děti. Miluju tě,“ přála ji třeba její maminka.

I když v sobě děťátko nosí, sama se ještě cítí být dítětem. A je za to ráda. „Zachovat si dětství v dospělosti je pro mě ta nejhezčí věc, je to něco, co si nikdy nenechám sebrat,“ prozrazuje bývalá modelka.

Jasmina vyvolala na Instagramu falešný poplach

Před pár dny fanoušci na jejím Instagramu jásali. Fotka Jasmíny a nádherného miminka v jejím náruči! Z toho, co následovalo, jim ale zaskočilo sousto.

Slovenská celebrita číslo jedna hraje s veřejností loutkové divadlo. Když předtím napsala, že „zítra bude venku to, o čem se zatím jen pošuškává“, myslela tím vstup zahraničního internetového obchodu na slovenský trh. Ne termín porodu! Zdá se, že kromě nového miláčka získala Jasmína i pěkně nevybíravý smysl pro humor.

Věta „Miluju tě, ty trpasličí, zrzavoučký, kulaťoučký další synu,“ – pak zvedla celý národ ze židle. Než vyšlo najevo, že na snímku z pohádkové svatby drží slovenská hvězdička malého synáčka své sestry Alexandry. Jaké další kanadské žertíky na nás chystá?

Slovenská moderátorka koberečku před veřejností?

Příznivcům manželky Rytmuse , že si z nich střílí. Naopak v diskuzích „naslepo“ střílí termín příchodu miminka a přejí hvězdičce s cukrovým úsměvem to nej v posledních dnech 2v1. „Jaj, Jasminko, tak by ti to miminko slušelo,“ oplakávala jedna fanynka fakt, že její oblíbenkyně má stále ještě velké bříško.

Zkušenosti z těhotenství přebírá od své sestry

Miminko se už skoro dere na povrch a zamilovaný párek netrpělivě škrtá každý den v kalendáři. Oba se budou poprvé v životě těšit z prvních krůčků svého potomka. „Jsem šťastná přešťastná, že už za chvíli budu moct slavit Den dětí s naším dílem lásky,“ svěřuje se nedočkavá manželka rappera.

Se svým dítětem je pořádně sebevědomá. Nedává na babské rady, nečte chytré knížky, nežebrá o pomoc na internetových diskuzích. „A čím chci, aby byl náš syn až vyroste? Šťastným,“ má něžná moderátorka jasno.

Jeho jméno ale drží pod pokličkou. „Bylo vybrané ještě předtím, než jsme věděli, že ho čekáme,“ pouze prozrazuje Rytmus.

Dítko „Vyletí z hangáru“ každou chvíli. Mnoho vrstevníků mu bude závidět tak milující rodiče. Pár, který se sťuknul zhruba před rokem, kráčí totiž životem jako po másle.  „Ahoj maličký, čeká tě tu tvůj bratranec, který tě takto vnímá od té doby, co jsi, a který bude jako tvůj bratr; tvoje krásné sestřenice, (…) a především tě tu čeká tvůj táta. Bože, toho jsme ti vybrali úplně nejlepšího,“ předčasně vítá nového občánka Alagič. Stačilo krátké pochování synovce Rogera, a po svém vlastním dítěti baží tak, že si div ranec nerozřízne.

„Jsem teta. Nezmůžu se na více slov, snad jen, že jsem nekonečně šťastná a miluju celou svoji rodinu a našeho nového člena,“ tajně závidí mimčo své sestřičce, se kterou prožila většinu těhotenství. 

Těhotenství.cz

Foto: instagram.com/jasmina_alagic