Přejít k hlavnímu obsahu

Miminko stále nepřichází aneb jak najít pohodu a klid?

Toužíte po miminku čím dál více, ale ono se prostě nedaří? Slzy vám tečou proudem a pocit méněcennosti a výčitek dostává na síle? Zapomeňte na stres i na přání být maminkou, nalaďte se na vlnu pohody a užívejte si života stejně, jak jste to dělala před tím, než jste se začala spolu s partnerem intenzivně snažit otěhotnět.

Není to jednoduché, ale trápit se je mnohem horší

Nemožnost otěhotnět je pro ženu velmi skličujícím trápením, které se však depresí, smutkem a dalšími negativními emoci umocní na druhou a problém je na světě. Snažte se brát tuto situaci s nadhledem a mějte na paměti myšlenku, že optimismus a dobrá nálada působí příznivě na celý organismus, čímž přispívá k větší pravděpodobnosti počít dítě.

Oddejte se milování a zapomeňte na plodné dny

Milování bude krásné a užijete si jej mnohem více a intenzivněji, když přestanete s výpočty dnů, na které vychází největší pravděpodobnost, že by se mohlo zadařit. Poslouchejte své erotické touhy, nalaďte se na příchod orgasmu a prožijte sex pod takty rozkoše, které jsou tolik uvolňující a fantastické.

Realizujte se ve všech sférách tak, abyste byla šťastná

Zaměřit se na pouze a jenom na dítě v žádném případě není vhodné. Nepřestávejte i nadále budovat vztah s vaším partnerem, rodinou, přáteli a neuzavírejte se sama do sebe. Vyrazte společně na výlety, uspořádejte party a obklopujte se pozitivně naladěnými lidmi. Odškrtávejte si z pomyslného seznamu přání ty, jež se týkají renovace bydlení, exotické dovolené nebo postupu či změny zaměstnání.

Relaxace prostřednictvím jógy či akunpunktury

Jóga nám příjemně protáhne tělo, pohladí na duši a co je důležité, naučí nás relaxovat. Existuje nespočet druhů jógy a záleží jen na preferencích. Stále oblíbenější je také akupunktura. Pokud věříte v čínskou medicínu, objednejte se a vyzkoušejte tuto prastarou metodu vedoucí ke zdraví a psychické pohodě.

Foto: www.pixmac.cz

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.