Přejít k hlavnímu obsahu

Hladký přechod od kojení k samostatnému pití

Hladký přechod od kojení k samostatnému pití - Těhotenství.cz

Dítě vám zkrátka rychlostí blesku roste přímo před očima. V mžiku se tak stane z malého miminka batole, které touží poznávat svět. Co mu může dopomoci hladce překlenout další fázi jeho života a usnadnit tak cestu jeho vývoje? Skvělým pomocníkem může být nová lahvička na učení Nature Sense od NUK.

Tvar, který připomíná sání z prsu

Přechod z kojení bývá často náročný a mnohdy je ze strany dítěte doprovázen odmítavým postojem. Odborníci ve společnosti NUK se proto rozhodli, že se pokusí vymyslet něco, co by tuto fázi mohlo ulehčit, a tím děťátku dopřát hladký přechod z kojení k samostatnému pití. Výsledkem byla nová lahvička na učení z řady Nature Sense s extra širokým a měkkým silikonovým pítkem (o 20 % širší než u běžných lahviček), které poskytne přirozený pocit pití hned od počátku.* Společně s antikolikovým ventilem poskytuje dítěti známý pocit kojení s nepřerušovaným přirozeným tokem. Děťátko pak zbytečně nepolyká vzduch navíc, což může způsobit bolesti bříška.

Rovnou do světa

Každý rodič se jistě nemůže dočkat, až se svým dítětem bude moci začít objevovat svět, a každý den jej přitom učit novým věcem. Novou lahvičku na učení ocení zejména právě výletníci. Její nekapající pítko totiž zaručuje přepravu bez vylití a protiskluzové dno dodá lahvičce stabilitu i na těch nejdobrodružnějších cestách. Navíc má lahvička měkká a ergonomicky tvarovaná držátka pro snadné uchopení.

Vyberte si tu svou

Lahvičky z této řady se doporučují dětem od 6 do 18 měsíců a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného polypropylenu s moderními dětskými motivy a v jemných přírodních barvách (modrá, zelená, růžová a bílá). Rodiče jistě navíc ocení jejich poutavé balení, takže se lahvička z dohledu už jen tak neztratí. Navíc ji lze volně kombinovat s dalšími výrobky z řady Nature Sense.

Záruka kvality

O bezpečnost miminka se s produkty NUK bát nemusíte, než se produkty vůbec dostanou na trh, projdou přísnými kontrolami a jsou podrobeny náročným testům. To nejdůležitější je však důvěra miliónů rodičů po celém světe už po desetiletí.

Těhotenství.cz

autor:
kategorie: Péče o dítě
témata: lahvičky, NUK, Krmení

Diskuze k článku