Přejít k hlavnímu obsahu

Nové kabelky pro maminky, které chtějí mít potřebné věci pro miminko vždy při ruce

Slyšeli jste o značce LÄSSIG? Stejnojmenný německý výrobce nabízí krásné, do detailu zpracované doplňky pro rodiče a děti. Jejich kouzlo však nespočívá pouze v působivém designu a chytrém provedení. Hlavním firemním přístupem je trvalá udržitelnost, výrobce upřednostňuje recyklované materiály a obecně suroviny, které nezatěžují životní prostředí. Z letošní kolekce si nejprve představme exotikou inspirované kabelky řady Vintage Ethno. Rozmanitost tvarů s přírodními prvky, originalita a hravá elegance, těmito slovy lze stručně popsat originální design eco-friendly novinek LÄSSIG.

Jak „weekender“ taška, tak klasická verze přes rameno vás nadchnou vnitřním uspořádáním i vybavením, díky kterému budete mít na cestách vše potřebné ihned při ruce. Obě nejprve poslouží jako taška ke kočárku, později je lze nosit samostatně jako klasickou kabelku.

Systém a pořádek

Zatímco model „weekender“ (LÄSSIG Weekender Ethno, v nabídce v odstínech Sand nebo Choco) má jednu hlavní přihrádku a vnější kapsu na zip, taška přes rameno (LÄSSIG Shoulder Bag Ethno v odstínu Plum) je uspořádaná do dvou hlavních přihrádek, k tomu disponuje čtyřmi vnějšími kapsami. V další výbavě se obě tašky v podstatě shodují. Vnitřek mají prakticky a přehledně uspořádaný, součástí je složená voděodolná přebalovací podložka, izolovaný a odnímatelný držák na láhev, kapsičky na přesnídávky, další kapsička na zip, voděodolná kapsa na vlhké věci, odnímatelná přihrádka na dětské dózičky nebo přihrádka na mobilní telefon. Obě verze umožňují připevnění na kočárek, součástí je také přídavný a výškově nastavitelný ramenní popruh. Vnější materiál je bavlněný, vnitřek z polyesteru.

Rozměry:

Lässig Weekender Ethno: 45x19x35 cm

Lässig Shoulder Bag Ethno: 40x20x35 cm

Doporučovaná cena je u obou modelů 2.780,- Kč, v prodeji od března 2015.

Produkty LÄSSIG vznikají ve společensky odpovědné společnosti a symbolizují pohodový rodinný životní styl. Doplňky pro děti, maminky i tatínky jsou elegantní, odolné, pohodlné a snadno se udržují. Vznikají z netoxických a k životnímu prostředí šetrných surovin. U řady výrobků se zpracovávají recyklované a organické materiály. LÄSSIG ve svých produktech hrdě kombinuje inovace, styl a bezpečnost bez použití PVC, azobarviv, ftalátů, niklu a kadmia.

Těhotenství.cz

autor:
témata:

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.