Jak být chytrou maminkou | Těhotenství.cz

Jak být chytrou maminkou

Jak být chytrou maminkou - Těhotenství.cz

Každá budoucí maminka to jistě zná – při čekání na drobečka napadá člověka spousta různých otázek. A když se děťátko narodí, množství otázek, které má v hlavě čerstvá maminka, se ještě zvětší. Kde na tyhle otázky hledat odpovědi?

Některé maminky mají štěstí a mohou se obrátit na svoje kamarádky nebo na vlastní maminky a babičky. Některé maminky se spoléhají na odbornou literaturu a specializované magazíny. Spoustu užitečných informací lze nalézt i na internetu. Jednou z webových stránek pro maminky je stránka www.kojeneckavyziva.cz. Ta je určená nejen všem těhotným ženám, ale také čerstvým maminkám s kojenci a maminkám s batolaty.

Na tomto webu se můžete dozvědět množství zajímavých a užitečných informací, které se týkají těhotenství, výživy dítěte a péče o miminko. Pro budoucí maminky je na webu připraven průvodce těhotenstvím týden po týdnu, rady o správné výživě, informace o průběhu porodu a další. Čerstvé maminky na stránce naleznou recepty pro nejmenší, tipy jak děťátko zabavit a důležité informace o zdravém vývoji dítěte.

Maminky se na webu také mohou zaregistrovat do Nestlé Baby Clubu a získat spoustu dalších výhod. Mohou svému miminku udělat online deníček, mohou využít rad dětské lékařky nebo se mohou poradit s ostatními maminkami v sekci Diskutárna. Pro registrované maminky má Nestlé připravené také čtyři zásilky, které k nim dorazí poštou až domů. V obálkách je čekají plakátky s informacemi o vývoji a výživě dítěte, vzorky výrobků a různé dárečky.

Od března běží na stránce projekt Mateřství na houpačce. Hlavní myšlenka projektu je vcelku jednoduchá a blízká snad každé z maminek: mateřství je krásné, ale někdy také velmi těžké – zkrátka život všech zúčastněných je díky němu jako na houpačce. V rámci Mateřství na houpačce mohou maminky také soutěžit, v listopadu se soutěží o nejlepší příběh na téma První hlídání aneb Sám doma?! Takže milé maminky, neváhejte navštívit webovou stránku plnou informací i zábavy.