Přejít k hlavnímu obsahu

Potvrzeno! Šafářová a Plekanec vybírají jméno pro miminko!

Zatímco na veřejnosti řešil Tomáš Plekanec (36) rozvod s Lucií Vondráčkovou (39), tak s Lucií Šafářovou (32) už potají vybíral výbavičku pro miminko! Právě vyšlo oficiálně najevo, že zamilovaný pár stvrdil svou lásku tím nejkrásnějším způsobem. Kdy má Lucka termín porodu? 

Tenistka držela těhotenství pod pokličkou i při turnaji

Informace, že Lucka čeká dítě, přišla jako rána z čistého nebe. Někteří tomu ani nechtěli věřit. Vždyť ještě v dubnu ve Stuttgartu podávala skvělé výkony. Ve čtyřhře se dostala až do finále.

Až teď tenistka přiznala, že turnaj pro ní nebyl zrovna procházka růžovým sadem. „Nebylo mi sice dobře, ale větší problémy jsem neměla. Doktoři mi dovolili hrát. Už jsem ale tolik netrénovala, což změnilo mé plány rozloučit se ve dvouhře,“ prohlásila Brňačka s okouzlujícím úsměvem. „Jsem šťastná a těším se,“ dodala.

Miminko s radostí očekává i její partner. „Dva kluky už mám, tak by možná bylo zajímavé mít holčičku. Ale ještě nevíme a je nám to samozřejmě jedno. Jsme teď hlavně šťastní,“ řekl budoucí tatínek Tomáš Plekanec.

Jak se bude miminko jmenovat?

Dítě se má podívat na svět už letošní Vánoce. Jaké jméno mu ale rodiče nadělí, zůstává ve hvězdách.

Zatím mají tři holčičí a dva klučičí favority. Aby do té doby nemuseli nazývat miminko neoriginálně „miminko“, říkají mu Čip.

Šafářové i celé rodině přejeme hlavně hodně zdraví.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.