Přejít k hlavnímu obsahu

Kouzelná těhotenská trička jako zdroj síly, vitality a bezpečí?

Pondělí 8. Červenec 2019 22:06
tehotenske_tričko

Jak dát svému partnerovi, rodině a okolí vtipným a originální způsobem najevo, že čekáš potomka? Těhotenská trička od českého výrobce Babywatch jsou skvělým způsobem, jak se namísto obvyklého těhotenského testu a dvou čárek podělit o radostnou novinu a zároveň vyzkoušet partnerovu důvtipnost.

Těhotenské tričko Strom života

Tohle tričko je zdrojem síly, vitality a nového života. Stromu života byl odpradávna přisuzován duchovní význam a léčivá moc! Stromy byly vnímány jako obraz znovuzrození, plodnosti a nesmrtelnosti. Stromem života je nazývána také placenta, která v průběhu tvého těhotenství zastupuje funkci celkem 4 orgánů! Tak ať je pro tebe a tvoje děťátko tento symbol za toto tričko zdrojem všeho dobrého, co si budeš přát!

Těhotenské tričko Čapí pošta

Mezi lidmi se dle prastaré skandinávské pověry tradovalo, že čápi mohou přinést duši děťátka a nechat ji u budoucích rodičů. Řekni tak svému partnerovi, že vaše nejcennější pošta je už na cestě!

Těhotenské tričko Andělská křídla

Andělská křídla skvěle fungují jako symbol ochrany a bezpečí. Mají doslova kouzelnou moc, která spočívá ve schopnosti zahánět zlé a nečisté věci a přinést tobě i tvému děťátku lehkost a čistotu. 

Těhotenské tričko Klokaní kapsa

Klokaní samice střeží a ochraňují své malé v klokaní kapse až jeden rok! Což není žádná velká práce oproti tomu, jak dlouho budeš ochraňovat svého malého ty. Aby si to měla o něco lehčí, tak tady máš od nás jednu klokaní kapsu, do které se můžete schovat rovnou oba.

Těhotenské tričko Motýlci v bříšku

Motýli v bříšku jsou symbolem zamilovanosti, vzrušení, ale mnohdy jsou spojovány právě s těhotnými ženami. Ten známý pocit, že máte v břiše motýly, pochází z pohybů ručiček a jejich nárazů na tvou břišní stěnu. Tu a tam je možné na konci tvého těhotenství zahlédnout, jak se z břišní stěny vyklene obrys nožičky. 

 

Užij si těhotenská trička z kolekce Babywatch a bav se s originálními, převážně ručně malovanými motivy.

Originální těhotenská trička Babywatch koupíš v e-shopu Babywatch.cz

kategorie: Aktuality