Prvorodičky hledají rady hlavně na internetu.Aktivně si informace zjišťují i dosud netěhotné ženy. | Těhotenství.cz

Prvorodičky hledají rady hlavně na internetu.Aktivně si informace zjišťují i dosud netěhotné ženy.

Prvorodičky hledají rady hlavně na internetu.Aktivně si informace zjišťují i dosud netěhotné ženy. - Těhotenství.cz

Informace o tom, co je potřeba nakoupit pro miminkoinfo-icon a co vzít s sebou do porodniceinfo-icon, hledají těhotné ženy nejčastěji na internetu (78 %).

Jako druhý zdroj (76 %) využívají ženy radyinfo-icon svých kamarádek, rodiny a známých. Ve 29 % maminky dohledávají také informace v knihách a odborných publikacích.

Celkově vzato si budoucí maminky poměrně zodpovědně zjišťují informace o průběhu těhotenstvíinfo-icon a s ním souvisejících tématech – informace si aktivně vyhledává 86 % těhotných. V druhém a třetím trimestru je to celých 97 % maminek.

I mezi dosud netěhotnými ženami z cílové skupiny žen ve věku 18–35 let je zájem o informace vysoký. 88 % žen, které se o miminkoinfo-icon již snaží, si informace v předstihu vyhledává.

Bepanthen barometr 2017: Jak se české maminky připravují na příchod miminka a porod, co očekávají od svého partnera a jaká je realita?


 

Těhotenství.cz

Podobné příspěvky jako: Prvorodičky hledají rady hlavně na internetu.Aktivně si informace zjišťují i dosud netěhotné ženy.

Od ledna 2015 se zavádí porodné i na druhé dítě

Nový rok přinese některé změnyinfo-icon v oblasti práce...

Rodičovský příspěvek - potřebné doklady

K podání žádosti potřebujete rodný listinfo-icon dítěte, průkazy totožnosti obou rodičů a potvrzení od ČSSZ o nároku na dávku, která ovlivňuje nárok a výši...

Neplánované těhotenství

Je faktem, že ne každé těhotenstvíinfo-icon je plánované a pro některé ženy je zjištění, že jsou těhotné, možná dokonce zdrcující. Důvodů pro takový stav je...

Přípravky pro dítě vybírají prvorodičky podle složení a doporučení odborníka i známých

Míra připravenosti výbavičky pro miminkoinfo-icon se logicky zvyšuje s pokročilejšími fázemi těhotenství...

Zákon o dětských skupinách umožní ženám pracovat již půl roku po porodu

Zákon o dětských skupinách umožní ženám pracovat již půl roku po porodu

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR (MPSV) zpracovává návrh unikátního zákona o dětské skupině. Ten od příštího roku umožní ženám na mateřské nebo rodičovské dovolené nástup do zaměstnání již půl roku po porodu,...