Bepanthen barometr 2017: Jak se české maminky připravují na příchod miminka a porod, co očekávají od svého partnera a jaká je realita? | Těhotenství.cz

Bepanthen barometr 2017: Jak se české maminky připravují na příchod miminka a porod, co očekávají od svého partnera a jaká je realita?

Bepanthen barometr 2017: Jak se české maminky připravují na příchod miminka a porod, co očekávají od svého partnera a jaká je realita? - Těhotenství.cz

40 týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě ženy, která s sebou přináší i mnoho dosud neřešených otázek. Jak se mám nejlépe stravovat? Budu schopna správně kojit? Co vše vzít s sebou do porodniceinfo-icon? A mám dát při výběru masti proti opruzeninám na radu kamarádky, nebo lékárnice? Každé těhotenstvíinfo-icon je individuální, ale přesto jsou témata, která řeší všechny nastávající maminky. Podle aktuálního dotazníkového šetření BEPANTHEN BAROMETRinfo-icon 2017, které exkluzivně zpracovala společnost MEDIAN, je pro těhotné ženy nejdůležitějších těchto pět témat: správné kojeníinfo-icon a výživa dítěte (94 %), stravováníinfo-icon maminky během těhotenství a kojení (93 %), výbavainfo-icon pro miminkoinfo-icon (91 %), nemociinfo-icon a očkováníinfo-icon (87 %) a cvičeníinfo-icon v těhotenství a po porodu (85 %).

Tisková zpráva, Těhotenství.cz

Podobné příspěvky jako: Bepanthen barometr 2017: Jak se české maminky připravují na příchod miminka a porod, co očekávají od svého partnera a jaká je realita?

Tatínkové by měli ženám poskytovat více materiální podpory a pomáhat v praktických věcech

 „Z provedeného průzkumu BEPANTHEN BAROMETRinfo-icon mimo jiné vzešlo, že téměř dvě třetiny budoucích maminek (65 %) by si přály, aby se jim ze strany...

Peněžitá pomoc v mateřství a rodičovský příspěvek - informace pro rok 2015

Jak se zorientovat v nových předpisech ohledně peněžité pomoci v mateřství a rodičovského příspěvku v letošním roce (2015).

...

Prvorodičky hledají rady hlavně na internetu.Aktivně si informace zjišťují i dosud netěhotné ženy.

Informace o tom, co je potřeba nakoupit pro miminkoinfo-icon a co...

Rozdělení služeb péče o děti v ČR

V České republice existují zejména následující služby péče o děti, které podporují lepší slučitelnost profesních a rodinných rolí:

1. Služby péče pro děti do tří let věku

Tento typ služeb není v České republice příliš rozvinutý. Z výzkumu VÚPSV provedeném v roce 2004 lze nicméně...

Život dětem pořádá tradiční sbírku Zimní Srdíčkové dny

Ve dnech 1. - 5. prosince 2014 pořádá Život děteminfo-icon o.p.s. svou tradiční celorepublikovou sbírku Zimní...