Ovulační kalendář a graf bazální teploty ke stažení | Těhotenství.cz

Ovulační kalendář a graf bazální teploty ke stažení

Ovulační kalendář a graf bazální teploty ke stažení - Těhotenství.cz

Na odkazu níže si můžete stáhnout ovulační graf ke stažení a k vytištění. Po vytištění si do něj můžete zaznamenávat svoji každodenní bazální teplotu a další údaje pro určení vhodného termínu vaší ovulace.

Nemáte Adobe Reader. Stáhněte si jej nyní.

Těhotenství.cz

Podobné příspěvky jako: Ovulační kalendář a graf bazální teploty ke stažení

Graf bazální teploty a záznam do ovulačního grafu

Pokud žena plánuje otěhotnět, doporučuje se, aby si každý den měřila svoji bazální teplotu a zaznamenávala si ji do grafu bazální teploty. Měření by mělo proběhnout hned ráno, po probuzení, dříve než žena vstane (ideálně měřením teploty přímo v pochvě).

Při ovulaci dojde ke změně teploty...

Vyzpovídali jsme páry, kterým se dlouho nedařilo počít miminko

Neustále brouzdáte na netu v naději, že objevíte trik, který jste s partnerem ještě nevyzkoušeli a ten vám snese konečně pozitivní výsledek těhotenského testu? Za vás jsme vyzpovídali páry a posíláme vám jejich zkušenosti, jež jsou k nezaplacení.

Chybu jsem hledala tam, kde nebyla...

Otěhotnění na poslední chvíli? Díky vajíčku dárkyně.

Alici bylo třicet jedna let, když si uvědomila, že její život bez dětí není úplný. Po mnoha letech vysadila hormonální antikoncepci a s manželem se rozhodli, že všemu nechají volný průběh a pokusí se zapracovat na miminku.

„Když se půl roku nedělo nic, šla jsem na gynekologii, pan doktor...

Gynekolog o početí: Lidé přeceňují frekvenci pohlavních styků a sexuální polohu, přitom neřeší životosprávu

Spolu s příchodem jarních měsíců se páry často odhodlají k založení rodiny. Obvykle však k početí přistupují spontánně a více informací si zjišťují až ve chvíli, kdy se ženě nedaří přijít do jiného stavu. Alespoň základní znalosti fyziologických procesů přitom mohou páru v jejich snaze značně...

Těhotenství po 35 – informace a možná rizika

Těhotenství v pozdějším věku, tedy po dosažení 35 let, je stále častější. Ženy oddalují těhotenství a narození potomků z řady různých, ať už osobních či profesních důvodů. Jsou ale při těhotenství ve vyšším věku také zvýšená rizika?  Mohou mít tato rizika vliv na zdraví matky nebo dítěte v...

Příspěvky z webu mojetehotenstvi.cz