Negativní test před menstruací | Těhotenství.cz

Minecraft nálepky se líbí každému dítěti!

Že výzdoba bytu může být i zábava, dokazuje eobchod Mixpix.cz, který nabízí originální nálepky ve tvaru čtverečku/pixelu. Lepením čtverečků jeden vedle druhého lze totiž vytvořit originální a netradiční motivy. Každé dítěinfo-icon si tak může vytvořit dekoraci do svého pokojíku přesně podle svých představ. Dlouhodobě jsou ale mezi dětmi nejoblíbenější motivy nálepek Minecraft.

Negativní test před menstruací

Dobrý den, mám delší menstruační cykly (35 dní), ovulaceinfo-icon ovšem vychází těsně po menstruaci, kterou mám cca 11 dní, takže kolem 14. dne mám ovulaci.

Je možné mít negativní testinfo-icon týden před MS, i když je to již 14 dní po styku? Nebo už by test mohl ukazovat dobře?

Jde mi o to, že jedeme s partou kamarádek na wellnessinfo-icon víkend, vířivky, sauny, které se v počátku těhotenstvíinfo-icon nedoporučují, test je nyní týden před MS negativní. Nevím, jestli víkend zrušit či ne.

Případně je opravdu v takovém počátku těhotenství nebezpečná voda cca 38 stupňů a sauny 40 - 70 stupňů?

Omlouvám se za netradiční dotaz, ale leží mi to v hlavě.

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji Vám za Váš dotaz.
Při pravidelném menstruačním cyklu délky 35 dnů je spíše pravděpodobné, že k ovulaci dochází později, až kolem 20. dne cyklu.
Provést těhotenský testinfo-icon je optimální až v době menses, dříve nemusí být průkazný.
Pokud byste byla těhotná, saunainfo-icon ani koupel v horké vodě nejsou doporučeny, mohou znamenat riziko pro plodinfo-icon.

Se srdečným pozdravem

MUDr. Lenka Hromadová

vedoucí lékař IVFinfo-icon ambulance/ Head IVF Clinician

 

REPROMEDAinfo-icon

Biology Park

Studentská 812/6

625 00 Brno

tel. +420 511 158 222

Těhotenství.cz

Podobné příspěvky jako: Negativní test před menstruací

Nepravidelná menzes

Dotaz: Dobrý den .
Chtěla bych se zeptat stále mám čím dál víc nepravidelnou menzes nevím čím to je.
Mám tříleté dítě a do porodu bylo vše v pořádku a menzes přicházela pravidelně po 30 dnech .Dnes někdy po 35 nebo zas po 28 .... Plánujem ještě dítě nebude to mít...

Nemůžu otěhotnět-mám vysoké ASLO a krátkou menstruaci. Může to být příčina?

Dobry den pani doktorko,mam problem s otehotnenim. Je mi 38 let a uz mam jednoho chlapecka 6 let, ktery byl z umeleho oplodneni hned napoprve. Po dvou letech jsme zacali zkouset znova druhe, ale uz se nepodarilo. Porad me vrta hlavou, cim by to mohlo byt. Manzel je zdrav. Ja se lecim se stitnou...

Těhotenství?

Dobrý den, pred 5ti dny jsem byla u svého lékaře na preventivní prohlídce, kde jsem mu nahlásila, že jsem v březnu přestala brát HA. Cyklus mi zůstal pravidelný. Po prohlídce lékař zjistil zvětšený jeden vaječník (tuším že praví) a hodně vysokou hodnotu sliznice. Konstatoval tedy, že by to mohlo...

Můžu být těhotná?

Můžu být těhotnáinfo-icon?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda můžu být těhotná.

Dva týdny před očekávanou menstruací jsme s přítelem měli...

Menstruace v těhotenství

Dotaz: Dobrý den, paní doktorko, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli je možné v prvních měsících těhotenství ještě dostávat menstruaci, někde jsem četla, že se to stává, že žena může krvácet normálně a nebo velmi slabě.Mohla by jste mi to prosím vysvětlit, proč žena ještě krvácí...

Příspěvky z webu mojetehotenstvi.cz