Hormonální profil | Těhotenství.cz

Minecraft nálepky se líbí každému dítěti!

Že výzdoba bytu může být i zábava, dokazuje eobchod Mixpix.cz, který nabízí originální nálepky ve tvaru čtverečku/pixelu. Lepením čtverečků jeden vedle druhého lze totiž vytvořit originální a netradiční motivy. Každé dítěinfo-icon si tak může vytvořit dekoraci do svého pokojíku přesně podle svých představ. Dlouhodobě jsou ale mezi dětmi nejoblíbenější motivy nálepek Minecraft.

Hormonální profil

Dobrý den, potřebuji poradit ohledně hormonálního profilu já 29let, s manželem 32let se snažíme dva roky o miminkoinfo-icon a pořád nic. Minulý rok v březnu jsme podstoupili spermiograminfo-icon - v pořádku, můj horm.profil.-také v pořádku, byla jsem i na laporoskopii a kromě menších srůstů také nic. Od prosince 2017 jsem začala chodit do IVFinfo-icon centra a znovu si vyžádali hormonální profilinfo-icon a potřebovala bych poradit, jak to se mnou vypadá, do IVF centra jedu až příští týden. LHinfo-icon - 7,2, FSHinfo-icon - 19,8, PRL - 18,3, TSH - 2,94.

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji Vám za Váš dotaz.
V uvedených výsledcích je vysoká hladina FSH, ideálně by měla být do 10 IU/l, poměr FSH a LH by měl navíc být asi 1:1. Tato hodnota může znamenat sníženou činnost vaječníků. Doporučuji Vám vyšetření hladiny antimülleriánského hormonuinfo-icon (AMHinfo-icon) a ultrazvukové stanovení počtu tzv. antrálních folikulů. Tato dvě vyšetřeníinfo-icon Vám podají o stavu Vašich vaječníků přesnější informace.

Se srdečným pozdravem

MUDr. Lenka Hromadová

vedoucí lékař IVF ambulance/ Head IVF Clinician

 

REPROMEDAinfo-icon

Biology Park

Studentská 812/6

625 00 Brno

tel. +420 511 158 222

Těhotenstvíinfo-icon.cz

Podobné příspěvky jako: Hormonální profil

Hormonální profil a léčba

Příspěvky z webu mojetehotenstvi.cz