Další setkání dětí „ze zkumavky“ se blíží | Těhotenství.cz

Minecraft nálepky se líbí každému dítěti!

Že výzdoba bytu může být i zábava, dokazuje eobchod Mixpix.cz, který nabízí originální nálepky ve tvaru čtverečku/pixelu. Lepením čtverečků jeden vedle druhého lze totiž vytvořit originální a netradiční motivy. Každé dítěinfo-icon si tak může vytvořit dekoraci do svého pokojíku přesně podle svých představ. Dlouhodobě jsou ale mezi dětmi nejoblíbenější motivy nálepek Minecraft.

Další setkání dětí „ze zkumavky“ se blíží

Další setkání dětí „ze zkumavky“ se blíží - Těhotenství.cz

Prahainfo-icon bude i letos hostit největší tuzemské setkání rodičů a dětí, které přišly na svět díky umělému oplodněníinfo-icon. Loni tuto akci klinického centra ISCAREinfo-icon navštívilo 1334 dětí, čímž padl dokonce světový rekord, který do té doby držela Čína.

Přes deset tisíc dětí s datem narození 1995 až 2016 obdrželo pozvánku na letošní setkání dětí „ze zkumavky“ do strašnického areálu Gutovka. Jejich rodiče totiž v uplynulých dvaceti letech podstoupili v klinickém centru ISCARE umělé oplodněníinfo-icon, díky kterému se dnes rodí stále více dětí. Problémy s přirozeným početím má v České republice každý pátý pár.

Pomocinfo-icon se založením rodiny neplodným párům už pro nás na klinice dávno není jen zaměstnáním. Být svědkem toho, jak „naše“ dětiinfo-icon rostou, sílí a dospívají je k nezaplacení. Možná i díky tomu máme velmi vysokou úspěšnost zákroků/léčby,“ říká MUDr. Jaroslav Hulvert, primář IVFinfo-icon oddělení klinického centra ISCARE.

Na letošním výročním setkání 3. září bude pro děti a jejich rodiče připravena řada aktivit. Návštěvníci se mohou těšit na soutěže o ceny, koncerty, horolezeckou stěnu, opičí dráhu, chybět nebude ani vystoupení klaunů a slavné dvojice dětských hrdinů Jů a Hele. Na akci vystoupí také olympionik badmintonista Petr Koukal, který s klinikou spolupracuje.

Těhotenstvíinfo-icon.cz

Podobné příspěvky jako: Další setkání dětí „ze zkumavky“ se blíží

Při neplodnosti je darované vajíčko spásou mnoha žen

Neplodnostinfo-icon je v posledních letech závažným problémem. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO...

Největší setkání dětí ze zkumavky na světě

Na letošní setkání dětí ze zkumavky kliniky ISCAREinfo-icon přišlo přes 500 účastníků. Jde o největší akci svého druhu v Česku, loni dokonce na setkání padl...

Dnes je Den neplodnosti - dle statistiky má téměř šestina párů potíže s početím

Lékaři a porodníci připomínají alarmující statistiku: až 15% párů v České republice je neplodných. Na vině je nezdravý životní styl, ale především stále sílící trend upřednostňování života bez závazků a kariéry před rodičovstvím. Řešením tohoto generačního problému by ovšem mohl být tzv....

Online poradna o neplodnosti a umělém oplodnění

Nově na webu těhotenstvíinfo-icon.cz můžete využít online poradnu z oblasti neplodnosti a umělého oplodnění...

Vědci vytvořili funkční spermie z kmenových buněk

Fungující spermieinfo-icon, které by mohly jednoho dne pomoci neplodným mužům, byly vytvořeny v laboratoři v Číně. Svůj objev vědci zveřejnili v...

Příspěvky z webu mojetehotenstvi.cz