Test nejnovější lahvičky a sady Breastkit od Aventu

Test nejnovější lahvičky a sady Breastkit od Aventu - Těhotenství.cz

Spolu s maminkami z webu www.mojetehotenstvi.cz jsme měli možnost otestovat nové výrobky značky Avent. Šlo o nejnovější lahvičku Avent z řady Natural, která podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení se zdokonaleným antikolikovým systémem a sadu péče Breastkit - určenou pro kojící maminky, péči o prsa a bradavky v době kojení. Oba testované výrobky dopadly velmi dobře.

Lahvička Avent z řady Natural

Díky širokému hrdlu se lahvička krásně čistí, ale i plní. Jednoduchý závit lehce zacvakne, takže jej lze rychle otevřít i zavřít, což je priorita. Vzduch pěkně odchází, takže nejde zbytečně do pusy miminku. Jediné, co lahvičce chybí je krytka, kterou by se uzavřela lahvička při převozu (plastové kolečko, které se vkládá jako mezikus lahve a savičky).

Plusem je také, že skleněná láhev po umytí nejde vůbec cítit po mlíčku, narozdíl od lahviček plastových.

Maminka Nikola k lahvičce uvádí: „Díky tvaru dudlíku se dcera mnohem lépe k lahvičce přisaje a dokonce se délka pití mlíčka zkrátila na pouhých 10 minut.“

Sada péče Breastkit
Vložky do podprsenky: vložky bezvadně sají unikající mléko, prsa pak zůstávají suchá a nejsou olepená či zapařená, navíc nejsou viditelné ani pod obtaženým tričkem díky tomu, jak jsou tenké.
Nahřívací obklady - dokonalý pomocník při uvolňování zatvrdlin v prsou. Příjemný obal je jen bonus k dobrému nápadu a funkci obkladů.
Krém - jemná vůně, hezky se vstřebává.
Spona na podprsenku - snad nejlepší věc v balíčku. V prvních dnech, kdy se kojí co hodinku či dvě, je to pomocník za všechny peníze!
Jestli budu mít ještě jedno dítko, pořídím si tento balíček hned do porodnice, je v něm vše, co se pro první dny více než hodí a pomůže mamince rozběhnout laktaci bez větších obtíží.“ říká maminka Michala.