První radostné životní okamžiky se Sony | Těhotenství.cz

První radostné životní okamžiky se Sony

První radostné životní okamžiky se Sony - Těhotenství.cz

Plánujete rodit v Ústavu pro matku a dítě (ÚPMD) v pražském Podolí? Nyní máte díky společnosti Sony možnost zaznamenat si první okamžiky radosti a štěstí na vzpomínkové DVD.

Domů si tak odnesete nejenom přírůstek do rodiny, ale také památku na první okamžiky, které díky záznamu pořízenému projektorovou kamerou Sony Handycam nikdy nezapomenete.  Na poporodním oddělení ÚPMD je umístěn promo stánek, kde se novopečení rodiče mohou u promotérek informovat na veškeré detaily a možnosti, jak si nechat zdarma vytvořit vzpomínkové video na první okamžiky ze života svého děťátka. „Od začátku fungování projektu zaznamenáváme velice pozitivní reakce od maminek. Proto jsme se rozhodli především i díky podpoře ze strany Ústavu pro matku a dítě v promo akci nadále pokračovat,“ říká Ivana Katančíková, Brand Communication Assistant Manager Czech Republic & Slovakia.

Unikátní video doplněné hudebním podkladem je na místě sestříháno do finální verze během třiceti minut. Rodiče tak do pouhé půl hodiny získají na DVD uchované nezapomenutelné chvíle z prvních dnů života dítěte. V budoucnu se tak mohou k těmto okamžikům kdykoliv vrátit a připomenout si radostné emoce spojené s příchodem jejich potomka na svět. Zážitky zachycené na DVD totiž jen tak nevyblednou a díky videokamerám Handycam je mohou rodiče pohodlně sdílet s širokou rodinou i přáteli.