Manduca se představuje v nové řadě PureCotton | Těhotenství.cz

Manduca se představuje v nové řadě PureCotton

Manduca se představuje v nové řadě PureCotton - Těhotenství.cz

Novou řadu Manduc – PureCotton šily české švadlenky z černé, šedé, modré a hnědé biobavlny. Chystá se ještě červený odstín.

Ergonomické nosítkoinfo-icon Manducainfo-icon můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítkainfo-icon je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítěinfo-icon na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošeníinfo-icon. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.

Manduca byla vyvinuta ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Ergonomické nosítko Manduca navrhli němečtí fyzioterapeuté, designéři připravují základní řady a limitované edice. Kolekce PureCotton rozšířila základní řadu Manduc. Je, jak bývá u základních řad zvykem, jednobarevná. Tentokrát je ale ušita ze stoprocentní biobavlny, a to přímo v České republice.

Novou kolekci Manduc si můžete mimo jiné prohlédnout tento týden v Brně na veletrhu Pro dítě, od 5. do 8. března.

Těhotenstvíinfo-icon.cz