Manduca se představuje v nové řadě PureCotton

Manduca se představuje v nové řadě PureCotton - Těhotenství.cz

Novou řadu Manduc – PureCotton šily české švadlenky z černé, šedé, modré a hnědé biobavlny. Chystá se ještě červený odstín.

Ergonomické nosítko Manduca můžete používat od narození dítěte až do jeho předškolního věku, respektive do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům.

Manduca byla vyvinuta ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Ergonomické nosítko Manduca navrhli němečtí fyzioterapeuté, designéři připravují základní řady a limitované edice. Kolekce PureCotton rozšířila základní řadu Manduc. Je, jak bývá u základních řad zvykem, jednobarevná. Tentokrát je ale ušita ze stoprocentní biobavlny, a to přímo v České republice.

Novou kolekci Manduc si můžete mimo jiné prohlédnout tento týden v Brně na veletrhu Pro dítě, od 5. do 8. března.

Těhotenství.cz