Soutěžte o Feminellu Hereditum – přípravek určený pro podporu zdravého kojení - soutěž ukončena | Těhotenství.cz

Soutěžte o Feminellu Hereditum – přípravek určený pro podporu zdravého kojení - soutěž ukončena

Soutěžte o Feminellu Hereditum – přípravek určený pro podporu zdravého kojení - soutěž ukončena - Těhotenství.cz

Kojení je nejlepším startem do života, který může maminka svému dítěti dopřát. Zejména v počátcích kojení se však mohou u novopečených maminek objevovat potíže jako je bolest prsu, zatvrdliny, snížený mlékotok… Mateřské mléko je pro dítě výživou, která mu poskytuje potřebné živiny, vitamíny i další látky nutné pro správný vývoj, chrání ho před infekcemi, snižuje pozdější riziko alergií a je tím nejpřirozenějším, co se mezi matkou a dítětem odehrává. Dostatek tělu vlastních laktobacilů může pomoci riziko potíží minimalizovat. Ty jsou obsaženy v doplňku stravy Feminella Hereditum, o který si nyní můžete zasoutěžit.

Prevence zánětu prsu

Každá maminka by měla zpozornět již při prvních příznacích potíží. Pokud nejsou řešeny, může dojít až k zánětu prsu (odborně mastitida), který je provázený bolestí prsu, otokem a teplotou. Zánět prsu patří k nejčastějším příčinám předčasného ukončení kojení, proto je tak důležité dbát na prevenci. Rovnováhu mezi mikroorganismy pomáhají udržovat laktobacily, ty brání přemnožení škodlivých bakterií, které by mohly způsobit zánět.

Doplněk stravy Feminella Hereditum obsahuje jedinečné, tělu vlastní lactobacily – odborně Lactobacillus fermentum Lc40 - získané přímo z mateřského mléka. Unikátní přípravek na českém trhu podporuje proces kojení přirozenou cestou. Feminella Hereditum prospívá kojící matce i dítěti zároveň. A je to právě zdravá střevní mikroflóra, která podporuje správný vývoj imunitního systému dítěte.

Na základě dosavadních zkušeností se doporučuje užívání 3 týdny před a 12 týdnů po porodu, doporučené dávkování je 1x denně 1 kapsli s jídlem.

Pojďte si o Feminellu Hereditum zasoutěžit! Na výhru se může těšit 5 soutěžících. Stačí zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď dpolu s kontaktními údaji (adresa + telefon) zaslat na e-mail info@tehotenstvi.cz do 29.11. 2015.

Soutěžní otázka: Co patří k nejvážnějším příčinám předčasného ukončení kojení? 

a) zánět prsu

b) zatvrdliny

c) snížený mlékotok

Soutěž byla ukončena. Doplněk stravy Feminella Hereditum vyhrávají:

J.Lábrová, M.Hlavica, K.Čelechovská, V.Bělková, D.Chomová - gratulujeme!

Těhotenství.cz

Kategorie: