Soutěžte o Feminellu Hereditum – přípravek určený pro podporu zdravého kojení - soutěž ukončena | Těhotenství.cz

Soutěžte o Feminellu Hereditum – přípravek určený pro podporu zdravého kojení - soutěž ukončena

Soutěžte o Feminellu Hereditum – přípravek určený pro podporu zdravého kojení - soutěž ukončena - Těhotenství.cz

Kojeníinfo-icon je nejlepším startem do života, který může maminka svému dítěti dopřát. Zejména v počátcích kojení se však mohou u novopečených maminek objevovat potíže jako je bolestinfo-icon prsu, zatvrdliny, snížený mlékotok… Mateřské mlékoinfo-icon je pro dítěinfo-icon výživou, která mu poskytuje potřebné živiny, vitamíny i další látky nutné pro správný vývojinfo-icon, chrání ho před infekcemi, snižuje pozdější riziko alergií a je tím nejpřirozenějším, co se mezi matkou a dítětem odehrává. Dostatek tělu vlastních laktobacilů může pomoci riziko potíží minimalizovat. Ty jsou obsaženy v doplňku stravy Feminella Heredituminfo-icon, o který si nyní můžete zasoutěžit.

Prevence zánětu prsu

Každá maminka by měla zpozornět již při prvních příznacích potíží. Pokud nejsou řešeny, může dojít až k zánětu prsu (odborně mastitidainfo-icon), který je provázený bolestí prsu, otokem a teplotou. Zánět prsuinfo-icon patří k nejčastějším příčinám předčasného ukončení kojení, proto je tak důležité dbát na prevenci. Rovnováhu mezi mikroorganismy pomáhají udržovat laktobacily, ty brání přemnožení škodlivých bakterií, které by mohly způsobit zánět.

Doplněk stravyinfo-icon Feminella Hereditum obsahuje jedinečné, tělu vlastní lactobacily – odborně Lactobacillus fermentum Lc40 - získané přímo z mateřského mléka. Unikátní přípravek na českém trhu podporuje proces kojení přirozenou cestou. Feminella Hereditum prospívá kojící matce i dítěti zároveň. A je to právě zdravá střevní mikroflóra, která podporuje správný vývoj imunitního systému dítěte.

Na základě dosavadních zkušeností se doporučuje užívání 3 týdny před a 12 týdnů po porodu, doporučené dávkování je 1x denně 1 kapsli s jídlem.

Pojďte si o Feminellu Hereditum zasoutěžit! Na výhru se může těšit 5 soutěžících. Stačí zodpovědět soutěžní otázku a správnou odpověď dpolu s kontaktními údaji (adresa + telefon) zaslat na e-mail info@tehotenstvi.cz do 29.11. 2015.

Soutěžní otázka: Co patří k nejvážnějším příčinám předčasného ukončení kojení? 

a) zánět prsu

b) zatvrdliny

c) snížený mlékotok

Soutěžinfo-icon byla ukončena. Doplněk stravy Feminella Hereditum vyhrávají:

J.Lábrová, M.Hlavica, K.Čelechovská, V.Bělková, D.Chomová - gratulujeme!

Těhotenstvíinfo-icon.cz

Kategorie: